Menu

Cosa Nostra

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Cosa Nostra

Výherní Automat Cosa Nostra Online ZdarmaNázev tohoto výherního automatu ve skutečnosti znamená i název používaný sicilskou mafií, která je spolkem kriminálníků nacházejícím se uprostřed Itálie. Cosa Nostra zahrnuje spoustu rodin, které fungují každá na svém teritoriu.

Výherní Automat Cosa Nostra Online Zdarma

 

Již od roku 1800 se nachází filmové zmínky o tomto tématu a nyní se mu věnuje i společnost Fugaso, která vytvořila tento výherní automat. Automat se rozkládá na 5 válcích a nabídne vám 20 výherních linií. Hodnota vašich sázek se může pohybovat v rozmezí od 0,40 až do 100 mincí. Staňte se členem této mocné mafie a vaší odměnou za pomoc může být až 20 000 mincí. Tento výherní automat obsahuje spiny zdarma, scatter symboly, wild symboly a spoustu vysokých výplat.

Video automat Cosa Nostra téma mafie perfektně vystihuje. Některé z hlavních postav automatu vám mohou připomínat filmové herce, kteří v minulosti vystupovali v těch neslavnějších mafiánských filmech. Válce automatu jsou umístěny do italské restaurace, stejně jako i naprostá většina mafiánských filmů a na pozadí hraje skvěle zvolená doprovodná hudba.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu představují mince, klobouky, kšiltovky, zlaté pistole, mafiány a mafiánského šéfa. Mimo těchto symbolů také můžete narazit na symboly písmen C, O, S a A. Ovládací panel se nachází pod válci a právě zde můžete automat nastavit vlastním potřebám. Využít můžete i funkci automatického hraní nebo můžete zobrazit tabulku výplat a upravit hodnotu svých sázek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti