Menu

The Pirates Taverns

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Pirates Taverns

Hrací Automat The Pirates Taverns Online ZdarmaVýherní automat The Pirates Tavern se řídí nejzákladnějším pirátským pravidlem, pracuj tvrdě a bav se ještě tvrději. Celá pirátská tvrdá práce je obsažena v tomto výherním automatu. Hraní na tomto video automatu je navíc doprovázeno veselými zvuky a o dokonalý dojem se postará i jeho skvělá grafika.

Hrací Automat The Pirates Taverns Online Zdarma

Pomocí tohoto výherního automatu můžete vyhrát jackpot a zažít při tom spoustu zábavy. Chcete se připojit k těmto tvrdě pracujícím a veselým pirátům? Pak se musíte nejdříve seznámit s provozem jejich oblíbené taverny. Jen tak budete moci maximalizovat vaše šance na získání těch nejlepších odměn. Podívejte se po barelech s tím nejvybranějším rumem a ty nejhodnotnější poklady budou jen vaše. Symboly tohoto výherního automatu zahrnují barevné kostky, obrovské lebky, galéry, pirátské vlajky, šavle a papoušky v kleci.

Funkce automatu

Piráti svá jména získávají většinou odvozením od jejich kořistí, které za svůj život dokázali ukrást. Jejich pověst je také mírně odstrašující, protože se o nich mluví jako o nebezpečných mužích, kteří jsou agresivní a nikdy se nebojí vstoupit do jakéhokoli obydlí a okrást vás o vaše poklady. Pokud na misi proměnit se v piráta neuspějete, budete jimi zajati a proměníte se v jejich loutku.

Celý tento výherní automat se podobá i ostatním video automatů. Rozkládá se na 5 válcích s 15 výherními liniemi. Pro získání vyšších výher musíte aktivovat i nabízené speciální funkce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti