Menu

The Pirates Taverns

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Pirates Taverns

Hrací Automat The Pirates Taverns Online ZdarmaVýherní automat The Pirates Tavern se řídí nejzákladnějším pirátským pravidlem, pracuj tvrdě a bav se ještě tvrději. Celá pirátská tvrdá práce je obsažena v tomto výherním automatu. Hraní na tomto video automatu je navíc doprovázeno veselými zvuky a o dokonalý dojem se postará i jeho skvělá grafika.

Hrací Automat The Pirates Taverns Online Zdarma

Pomocí tohoto výherního automatu můžete vyhrát jackpot a zažít při tom spoustu zábavy. Chcete se připojit k těmto tvrdě pracujícím a veselým pirátům? Pak se musíte nejdříve seznámit s provozem jejich oblíbené taverny. Jen tak budete moci maximalizovat vaše šance na získání těch nejlepších odměn. Podívejte se po barelech s tím nejvybranějším rumem a ty nejhodnotnější poklady budou jen vaše. Symboly tohoto výherního automatu zahrnují barevné kostky, obrovské lebky, galéry, pirátské vlajky, šavle a papoušky v kleci.

Funkce automatu

Piráti svá jména získávají většinou odvozením od jejich kořistí, které za svůj život dokázali ukrást. Jejich pověst je také mírně odstrašující, protože se o nich mluví jako o nebezpečných mužích, kteří jsou agresivní a nikdy se nebojí vstoupit do jakéhokoli obydlí a okrást vás o vaše poklady. Pokud na misi proměnit se v piráta neuspějete, budete jimi zajati a proměníte se v jejich loutku.

Celý tento výherní automat se podobá i ostatním video automatů. Rozkládá se na 5 válcích s 15 výherními liniemi. Pro získání vyšších výher musíte aktivovat i nabízené speciální funkce.

No comments

Napsat komentář