Menu

Rich Pickins

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Rich Pickins

Automat Rich Pickins Online ZdarmaTématem tohoto výherního automatu online není pouze farmaření, jak by se mohlo zdát, ale také spousta buclatých a roztomilých zvířat, které mají mnohdy více osobnosti než někteří lidé.

Automat Rich Pickins Online Zdarma

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 20 výherních linií, které můžete aktivovat podle vlastního uvážení. Užít si zde můžete hned několik bonusových kol s různými úrovněmi, kterými se můžete postupně propracovávat. Jackpot má hodnotu 10 000 mincí. Při zahájení hry se seznámíte s příjemným farmářem s kloboukem ze slámy. Mimo něj se na herní obrazovce objeví i několik hus, které budou poletovat kolem. Zapomenout nesmíme ani na stromy s krásnou úrodou šťavnatých jablek a na zelenou trávou pohybující se ve slabém vánku.

Speciální herní funkce

Co se týče jednotlivých herních ikon, tak na vás čeká pouze několik symbolů, které vám budou známé. V nabídce je například dřevěná bedýnka a ovocné stromy plné pomerančů, jablek a banánů. Pokud na válcích získáte dřevěnou bedýnku, tak do ní jednotlivé ovoce samo naskáče. Tři takovéto bedýnky znamenají bonusové kolo. V mini hře se svezete s farmářem do města na trh. Vaším úkolem bude zvolit tu správnou cestu. Zlaté jablko pak aktivuje další bonusovou hru, ve které budete mít k dispozici tři třpytivé mince. Každá z nich má jinou vlastnost. Jedna vám pomůže získat opravdu vysoké peněžní částky a jiná vám poskytne obrovského medvěda, který dokáže všemi stromy zatřást a shodit pro vás co nejvíce ovoce.

 

No comments

Napsat komentář