Menu

Rich Pickins

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Rich Pickins

Automat Rich Pickins Online ZdarmaTématem tohoto výherního automatu online není pouze farmaření, jak by se mohlo zdát, ale také spousta buclatých a roztomilých zvířat, které mají mnohdy více osobnosti než někteří lidé.

Automat Rich Pickins Online Zdarma

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 20 výherních linií, které můžete aktivovat podle vlastního uvážení. Užít si zde můžete hned několik bonusových kol s různými úrovněmi, kterými se můžete postupně propracovávat. Jackpot má hodnotu 10 000 mincí. Při zahájení hry se seznámíte s příjemným farmářem s kloboukem ze slámy. Mimo něj se na herní obrazovce objeví i několik hus, které budou poletovat kolem. Zapomenout nesmíme ani na stromy s krásnou úrodou šťavnatých jablek a na zelenou trávou pohybující se ve slabém vánku.

Speciální herní funkce

Co se týče jednotlivých herních ikon, tak na vás čeká pouze několik symbolů, které vám budou známé. V nabídce je například dřevěná bedýnka a ovocné stromy plné pomerančů, jablek a banánů. Pokud na válcích získáte dřevěnou bedýnku, tak do ní jednotlivé ovoce samo naskáče. Tři takovéto bedýnky znamenají bonusové kolo. V mini hře se svezete s farmářem do města na trh. Vaším úkolem bude zvolit tu správnou cestu. Zlaté jablko pak aktivuje další bonusovou hru, ve které budete mít k dispozici tři třpytivé mince. Každá z nich má jinou vlastnost. Jedna vám pomůže získat opravdu vysoké peněžní částky a jiná vám poskytne obrovského medvěda, který dokáže všemi stromy zatřást a shodit pro vás co nejvíce ovoce.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti