Menu

Tibetan Songs

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Tibetan Songs

Hrací Automat Tibetan Songs Online ZdarmaVýherní automat zdarma Tibetan Song již podle svého názvu zpracovává téma týkající se Tibetu. Tibet je známý jako střecha Himalájí, jako domov buddhismu a buddhistických klášterů s nekonečnou laskavostí a vstřícností a také pro svoji hudbu, která dokáže uklidnit vaši mysl.

Hrací Automat Tibetan Songs Online Zdarma

 

Dostat se do Tibetu ale není vůbec snadné a rozhodně se to nepodaří každému. Je k tomu potřeba spousta odhodlání a času. Pokud se ale stejně chcete do Tibetu podívat, můžete to zkusit v rámci tohoto výherního automatu díky společnosti Casino Technology, která Tibet dokáže přenést k vám domů.

Doprovodem této automatové hry bude tibetská hudba, která dokáže oznámit všechny vaše výhry s velkou ladností. Neváhejte proto, sbalte si své věci a vydejte se na tuto velmi dobrodružnou cestu za svým štěstím.

Výherní automat Tibetean Song je nádherným spojením tématu a stylu. Narazíte na úžasné a při tom velmi plynulé efekty s příjemnou grafikou, díky které automat vypadá ladně a skromně.

Automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Hráči si zde mohou vsadit od jedné mince na každou výherní linii. Hodnotu mincí je také možné nastavit, a to od 1 do 20 centů.

Herní symboly

Wild symbolem tohoto automatu je tibetský mnich. Scatter symbolem je zase vyobrazení tibetského klášteru. Scatter symbol pomáhá hráčům dosáhnout na 10 spinů zdarma, stačí jich na válcích zobrazit alespoň tři. Po získání výher mohou hráči vyzkoušet své štěstí v doplňkové mini hře a své výhry ještě vynásobit 2x nebo 4x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti