Menu

Forest Harmony

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Forest Harmony

Forest Harmony Automat Online ZdarmaVýherní automat Forest Harmony je automatovou hrou, ve které se setkáte s temnými i světlými silami lesa a budete tak moci jednotlivé symboly přeměňovat na zlovolné příšery nebo mírumilovná stvoření.

Výherní automat Forest Harmony se rozkládá na 5 válcích se 40 výherními liniemi. Hráči mají v tomto lesním království spoustu šancí na získání výher. Například můžete získat i spiny zdarma a bonusové funkce, které vaše sázky a výhry budou neustále držet v harmonii.

Forest Harmony Automat Online Zdarma

Tento výherní automat se odehrává hluboko v srdci hustého lesa, což je místem, kam se nedostalo mnoho lidí. Podle zdejší pověsti jsou temné a světlé síly tohoto lesa neustále vyvažovány díky temným a hodným vílám. Ty se v lese pohybují hlavně proto, aby všechny lidské návštěvníky přeměnily svými hůlkami na příšery nebo naopak. To stejné platí i o symbolech, které mohou být vílami zaklety. Některé symboly se mohou změnit na dočasné wild symboly a mohou tak nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit více výherních kombinací.

Herní symboly

Mezi další kouzelná stvoření tohoto výherního automatu patří jednorožci, stromoví mužíčkové, elfí bojovníci a vílí princezny. Dalšími symboly jsou tmavý strom, světlý elf, temný elf, světlá víla a tmavá víla, světlý jednorožec a tmavý jednorožec.

Výherní automat Forest Harmony vám nabídne obrovský bonusový jackpot, na který dosáhnete pomocí bonusových symbolů. Automat je vytvořen ve formátu 2D a funguje velmi dobře. Bude vám připomínat klasické kreslené pohádky, které vypráví fantastické příběhy z dobrodružných výprav zažitých v dětství.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti