Menu

Galactic Speedway

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Galactic Speedway

Výherní Automat Galactic Speedway Online ZdarmaV tomto výherním automatu zdarma na vás čeká spousta bonusových funkcí, ale než vám je popíšeme, musíme nejdřív vysvětlit, co galaktická dálnice vlastně znamená. Jak jste podle názvu určitě odhadli, jedná se o výherní automat s vesmírným tématem a velmi zajímavou grafickou stránkou. Společnost Booming Games zkrátka znovu odvedla skvělou práci. Celý vesmír a rozsáhlé pozadí vypadá naprosto úžasně. To ale není zdaleka vše. Na válcích se nachází i auta, od kterých je odvozena ta druhá část názvu tohoto automatu. Pro milovníky dobrodružství se jedná o naprosto skvělou hru. Aniž byste, klikni na volant, který se nachází uprostřed hrací obrazovky, ale kam se váš osud vydá nezjistíte.

Výherní Automat Galactic Speedway Online Zdarma

 

Ta nejlepší část tohoto výherního automatu nastane po zobrazení dvou symbolů mlhoviny na hrací obrazovce. Nejenže vám vyplatí výhry, ale otočí také válci. Mlhovina má schopnost otočit válci ve směru ze západu na jih, což ale naprosto změní vaše výhry. Tato funkce může zásadně změnit celou vaši hru. Nejnižší povolená sázka tohoto automatu činí 0,03 kreditů, což je opravdu málo. K dispozici máte celkem 16 výherních linií, takže celková minimální sázka se rovná 0,48. Maximálně si můžete vsadit 3 kredity nebo 48 dolarů. Vaši sázku můžete upravit pomocí tlačítka up, které se nachází v levé dolní části herní obrazovky. Při zobrazení mlhoviny můžete vyhrát až 16 dolarů, což je tou nejvyšší sázkou tohoto výherního automatu zdarma. Symbol pistole vám při hře s tou nejvyšší sázkou vyplatí třikrát hodnotu vaší sázky. Tento výherní automat představuje jeden z těch nejlépe platících automatů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti