Menu

Gumball Blaster

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gumball Blaster

Automat Gumball Blaster Online ZdarmaTento výherní automat obsahuje pět válců a 25 výherních linií, ale na jeho válcích se bude odehrávat mnohem více věcí než jen doprovodný příběh. Gumball Blaster je výherní automat, který byl inspirován dětskou hrou Gumball. Generace nového tisíciletí téma tohoto výherního automatu spíše nepochopí, pokud mezi ně ale nepatříte, tak si můžete krásně zavzpomínat na doby dávno minulé.

Zahrajte si tento výherní automat zdarma a vyzkoušejte, zda ho plně pochopíte. Téma automatu se řadí do skupiny vintage a pochází někdy z padesátých let minulého století. Milujete staré kasinové hry? Potom je tento automat dělaný právě pro vás. Navíc se jedná o příjemný výherní automat v retro stylu s velmi nízkým rozptylem sázek, který pro vás má ale připravenu i spoustu bonusových funkcí.

Automat Gumball Blaster Online Zdarma

 

Tak zaprvé se v tomto výherním automatu nachází funkce, která vaše žvýkací kuličky a hodnotu jednotlivých symbolů převede na o jeden vyšší symbol. Chybět nebude ani wild symbol, který při zobrazení se na válcích aktivuje extra sadu dalších 10 wild symbolů. Znamená to, že na vás čekají výhry naprosto všude. Vyhrát můžete také až 8 spinů zdarma, během nichž budou vaše výhry zvýšeny násobitelem. Navíc v celé hře platí, že můžete své výhry také vynásobit. Získat tak můžete až neuvěřitelný 40násobek vaší výhry.

Tvůrci tohoto výherního automatu zdarma zde odvedli opravdu skvělou práci. Kdykoli si tento automat zahrajete, a při tom nezáleží, zda to bude naostro nebo v demo verzi, tak se na vás budou valit výhry jako lavina. Takže se v tomto výherním automatu rozhodně nudit nebudete.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti