Menu

Haunted Night

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Haunted Night

Výherní Automat Haunted Night Online ZdarmaHaunted Night je přesně tím výherním automatem, který byste si měli zahrát v pozdních nočních hodinách, kdy vládne naprostá temnota. Všechny neonově svítící symboly, které se na obrazovce tohoto automatu objevují, totiž za denního světla příliš nevyniknou. Tento výherní automat má přímo na herní obrazovce zobrazena všechna ovládací tlačítka, která jsou ale ne příliš výrazná. Byla tak vytvořena záměrně, aby se hráči mohli plně soustředit na hru, a aby téma hry vyniklo ještě víc.

K dispozici budete mít celkem 5 válců a 243 možností na tvoření výherních kombinací. Správně, v tomto výherním automatu se nemusíte zabývat žádnými výherními liniemi. Jen si v klidu užívejte točení válců. Vyzkoušet si také můžete tento výherní automat zdarma a zjistit, jak funguje. Poté si můžete zahrát i za reálné peníze.

Výherní Automat Haunted Night Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma můžete narazit hned na dvě bonusová kola, na která narazíte ale pouze tehdy, když se ponoříte co nejhlouběji do hry. První bonusovou hrou je Strašidelná noc, kterou aktivujete při zobrazení scatter symbolů na druhém, třetím a čtvrtém válci. Co se týče symbolů, tak narazíte na klasické symboly hracích karet od 9 až po eso a mezi tematické symboly patří například šílená čarodějnice, která sem tam vykoukne z herní obrazovky a modrá kočka.

Wild symbol není vůbec možné přehlédnout, protože se jedná o velký krví napsaný nápis WILD. A co se týče druhé speciální funkce, tak ta se odehrává na hřbitově. Tuto bonusovou hru spustíte symbolem s nápisem BONUS, konkrétně musíte na posledních třech válcích zobrazit tři tyto symboly. Tato bonusová hra spočívá ve výběru náhrobních kamenů. Vy se přesunete na hřbitov a zde budete vybírat jednotlivé náhrobní kameny, které skrývají vaše výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti