Menu

Reptile Riches

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Reptile Riches

Hrací Automat Reptile Riches Online ZdarmaReptile Riches je výherní automat zdarma od vývojářské společnosti Genesis Gaming. Pokud se ještěrů nebo hadů ale bojíte, tak se raději rovnou zastavte a nepokračujte dál. Tento výherní automat je určen jen pro ty nejodvážnější hráče. Hadi jsou většinou spojováni se zradou a podvody. V tomto výherním automatu se jim ale budete muset postavit a porazit je, abyste dosáhli na jejich poklady.

Zní to jako spousta zábavy, nebo ne? Tento výherní automat má 5 válců a 25 výherních linií. Vaše výhry mohou dosáhnout až 2000x hodnoty vaší sázky. Vsadit si při tom můžete od 0,1 do 10 mincí na výherní linii. Vaše maximální sázka tak činí 250 mincí a automat je tak vhodný pro drobné hráče i vysoké sázkaře. Navíc budete mít k dispozici násobitele výher a bonusové hry, které vám vyplatí skvělé výhry.

Hrací Automat Reptile Riches Online Zdarma

 

Chameleon je wild symbolem tohoto výherního automatu a scatter symbol má podobu anakondy. Chameleon může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo anakondy, a právě tento strašlivý plaz je tím nejdůležitějším symbolem tohoto výherního automatu zdarma. Již jsme vám řekli, že se v tomto automatu nachází i bonusová hra. Jedná se o bonusovou hru s názvem Kolo štěstí. Toto kolo štěstí vám vyplatí spiny zdarma, ale ještě než budou spuštěny, se před vámi objeví speciální herní obrazovka s 5 až 25 čísly. Při spinech zdarma budou navíc všechny vaše výhry vynásobeny 2x nebo 3x. V jednom se tento výherní automat ale od ostatních výherních automatů společnosti Genesis Gaming liší. Spiny zdarma zde můžete totiž prodloužit. Tak na nic nečekejte a pusťte se do točení válci tohoto děsivého, ale štědrého automatu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti