Menu

Mystic Monkeys

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mystic Monkeys

Hrací Automat Mystic Monkeys Online ZdarmaMystic Monkeys je výherním automatem, ve kterém přeskakují tyto tajemné opičky z jedné větve na druhou a značí tak hráčům celkem 50 různých výherních linií. Přesně tak, tento výherní automat zdarma vám nabízí 5 válců a úžasných 50 výherních linií. Těmi nejživějšími obrazy tohoto automatu jsou tři opice ve stylu Gándhího. První opice ďábla neslyší, druhá o ďáblu nemluví a třetí ďábla nevidí. Využijte jejich moudrosti a dosáhněte v tomto výherním automatu až na samotný jackpot.

Za tři nebo více scatter symbolů aktivujete bonusovou funkci, která průběh hry výrazně urychlí. Bonusová hra má název Moudré spiny zdarma, což o mnohém vypovídá. Vaším úkolem ale bude vybrat si jednu z těchto chytrých opic a získat za ni určitou odměnu. Nebudou to jenom spiny zdarma, získat můžete také extra měnící se wild symboly.

Hrací Automat Mystic Monkeys Online Zdarma

 

Podle legendy jsou tyto opice nejlepšími přáteli Ho Taie a mají své kořeny v orientální kultuře. Možná také právě proto je na pozadí válců vyobrazen tropický les, který je v běžném životě domovem těchto opiček. Pokud těmto opičkám nabídnete čerstvé ovoce, tak k vám budou neskonale štědré. Zaměřte se tak při hraní tohoto výherního automatu zdarma právě na tyto symboly a vše ostatní nechte na těchto opičkách. Zbytek hry je velmi jednoduchý. Vaším úkolem je pouze točit válci a užívat si. Na pozadí automatu bude slyšet poklidná doprovodná hudba, která bude celkový nádech automatu skvěle doplňovat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti