Menu

River Dragons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

River Dragons

Výherní Automat River Dragons Online ZdarmaRiver Dragon je pětiválcovým výherním automatem společnosti Genesis Gaming s 50 výherními liniemi. Počet výherních automatů jen potvrzuje fakt, že společnost Genesis Gaming je, co se týče výherních linií, velmi štědrá. Tento automat je ve srovnání s jejich ostatními automaty považován dokonce za automat s nižším počtem výherních linií.

Jeho hlavní téma pojednává o říčním draku a celé toto téma je na herní obrazovce velmi povedeně graficky zpracováno. Vzrušující atmosféru pak hře dodávají mimo vzhledu i jednotlivé výplaty. Společnost Genesis Gaming zpracovává témata inspirovaná čínskou kulturou velmi často a i v tomto dobře vypadajícím výherním automatu zdarma se ukazuje, že jí podobná témata sedí.

Výherní Automat River Dragons Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu se sázky pohybují mezi 0,01 a 500 dolary a nabízí tak velký prostor i pro hráče s vysokým herním rozpočtem. Jakmile se na válcích objeví symbol hory, můžete se začít těšit na spiny zdarma. Za 3, 4 nebo 5 scatter symbolů vyhrajete postupně 8, 12 a 15 spinů zdarma. Tím nejlepším na tomto výherním automatu ale je, že na vás bude mít i uklidňující vliv. Zaposlouchejte se do zvuků proudící řeky a jejího okolí a můžete klidně relaxovat.

Výherní automat River Dragon tak můžeme skvěle doporučit i z terapeutických důvodů k odbourání stresu. Automat má jinak nízký rozptyl a je tak velmi jednoduché dosáhnout na výhry. Nachází se zde i jackpot v hodnotě 5000 dolarů, což je 10x hodnota maximální sázky. Platí také pravidlo, že čím více vsadíte, tím vyšší budou vaše šance na získání vysokých výher. Tento výherní automat zdarma si navíc můžete zahrát i na mobilních telefonech.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti