Menu

Antique Riches

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Antique Riches

Hrací Automat Antique Riches Online ZdarmaV tomto výherním automatu budete mít k dispozici 5 válců a 25 výherních linií. K tomu navíc automat Antique Riches nabízí velmi zajímavé a originální funkce. Za dva scatter symboly zobrazené na prvním a pátém válci najednou aktivujete speciální bonusové kolo. Stačí se podívat do tabulky výplat, jak scatter symbol vypadá a soustředit se na něj. Během tohoto bonusového kola budete mít na výběr z několika starožitných předmětů.

Posbírejte deset starožitných předmětů a aktivujete 10 spinů zdarma. Bonusových funkcí je v tomto výherním automatu více než v jakémkoli jiném automatu s významnějším tématem. Další bonusovou mini hrou je aukce, ve které můžete prodat jeden předmět z vaší sbírky starožitností. Když se nad tím zamyslíte, tak se jedná o skvělou doplňkovou mini hru, ve které na jedné straně sbíráte starožitnosti a na druhé straně je můžete prodávat. V tomto výherním automatu zdarma tak máte jednu věc jistou, nudit se rozhodně nebudete.

Hrací Automat Antique Riches Online Zdarma

 

Za každým bohatstvím něco stojí a starožitnosti mohou být jedním ze způsobů, jak zbohatnout. Tento výherní automat zdarma vás tedy zve na neuvěřitelné dobrodružství přeměněné v hon za těmi nejlepšími starožitnými kousky, které vám přinesou pořádné bohatství. Automat je zpracován s maximální péčí i o ty nejmenší detaily, na kterých zde velmi záleží. Tvůrci tomuto automatu, společnosti Genesis Gaming, tak patří opravdová poklona za skvěle odvedenou práci. Wild symbolem je obchůdek se starožitnostmi, a pokud jste točením válců již unaveni, můžete třeba vyžít automatickou hru nebo spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti