Menu

A Bark in the Park

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

A Bark in the Park

Výherní Automat A Bark in the Park Online ZdarmaVýherní automat A Bark in the Park je inspirována domácími mazlíčky, které mají rádi téměř všichni. Ano, jedná se o psy. Pokud vám váš pes chybí nebo si prostě jenom chcete zahrát výherní automat, který má svěží a nové téma, pak jste na té správné adrese. Společnost Genesis Gaming opětovně všechny své hráče přesvědčila o tom, že se jim snaží poskytnout ty nejvíce nevšední herní zážitky.

Tento výherní automat se vyznačuje povedenou grafickou stránkou, jejíž kvalita se nezmění ani při hraní na mobilních telefonech nebo tabletech. V tomto automatu budete mít k dispozici 5 válců se čtyřmi řádky a neuvěřitelných 1024 způsobů na získání výher. Znamená to, že zde nejsou klasické fixní výherní linie. Vaše minimální sázka může činit 40 centů na jedno zatočení, ale maximálně je možné si vsadit až 20 euro. Výherní automat zdarma se tak skvěle hodí i pro hráče s nižším herním rozpočtem.

Výherní Automat A Bark in the Park Online Zdarma

 

Při hraní na tomto výherním automatu se soustřeďte na symbol s několika psy, který je wild symbolem a na symbol psí stopy, který je scatter symbolem. Za zobrazení tohoto symbolu třikrát, čtyřikrát nebo pětkrát kdekoli na válcích aktivujete spiny zdarma. Postupně za tento počet scatter symbolů můžete aktivovat 8, 15 nebo 20 spinů zdarma. K aktivaci scatter symbolů se váže i bonusová výhra v hodnotě 2, 10 nebo 20násobku vaší sázky.

Wild symbol má v tomto automatu mimo jiné funkci kouzelného násobitele. Většinou se objevuje pouze na prostředních třech válcích a vyplatí vám 2x, 3x nebo 4x hodnotu vaší sázky. Pokud v rámci jedné výherní kombinace zobrazíte dva nebo více wild symbolů, hodnota násobitele bude zdvojnásobena. Proto si nenechte tyto lukrativní wild symboly v tomto výherním automatu zdarma ujít.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti