Menu

Pinata Bandidos

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pinata Bandidos

Automat Pinata Bandidos Online ZdarmaJak moc se vám líbí divoký západ? Klasicky se jedná o velmi populární téma a není tak divu, proč vývojářská společnost Genesis Gaming přišla právě s tímto výherním automatem zdarma. Divoký západ je synonymem pro dobrodružství, nebezpečí a nádherné odměny. Pokud tedy toužíte zažít něco z toho, tak je výherní automat Piñata Banditos tím pravým místem pro vás. Grafická stránka celého tohoto výherního automatu je zpracována kreslenou formou a na pozadí je vyobrazena vyprahlá poušť.

Jednotlivé válce jsou vyrobené ze dřeva a na jejich polích můžete zahlédnout lampióny, kaktusy, dřevěné vozy a všechny ostatní tematické symboly. Grafika automatu ale opravdu stojí za zmínku, protože u podobných tematických automatů je nutné vytvořit opravdu čistě a detailně zpracovaný vzhled, což se vývojářské společnosti Genesis Gaming skvěle podařilo. Naprosto celá herní obrazovka je pokryta pestrými barvami a hrát budete s velkou spoustou různých symbolů.

Automat Pinata Bandidos Online Zdarma

 

Víte, jak vypadá zdejší wild symbol nebo spíš koho vyobrazuje? Správně, jde o šerifa. Jeho zuřivý obličej nahrazuje všechny ostatní symboly. Nejlepší ale je, když se šerif zobrazí na třetím válci, protože všechny naplněné symboly explodují a odhalí vám své výplaty. Všechny tyto plněné symboly mají v tomto výherním automatu zdarma obrovskou hodnotu. Čím více jich tedy na válcích tohoto automatu zobrazíte, tím vyšší výhry získáte. Vaše odměny mohou dosáhnout dokonce i desetinásobku vaší sázky. K dispozici budete mít jinak 5 válců a 10 fixních výherních linií. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,10 do 20 mincí na každou linii, což možná úplně nepotěší hráče s vyšším herním rozpočtem, ale určitě se jedná o atraktivní hodnoty pro všechny ostatní hráče, kteří hrají třeba jen občas a nevlastní tak vysoký herní účet.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti