Menu

Olympus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Olympus

Olympus Automat Online ZdarmaOlympus je akční a dobrodružný výherní automat zdarma, který vám představí slavnou báji o Olympovi a přenese vás v době zpět do starověkého Egypta. Nedoufejte ale, že hned na začátku odhalíte všechna tajemství tohoto automatu. Nejdříve si budete muset počkat na načtení jednotlivých válců a poté na zobrazení herních symbolů. Tento výherní automat navíc obsahuje opravdu hodně symbolů a všechny z nich se mohou pyšnit naprosto dokonalou grafikou. Zajímavé jsou ale i použité animace. Herní obrazovka se rozsvítí vždy, když se na válcích objeví výherní kombinace.

Co se týče výherních linií, tak těch je v tomto výherním automatu celkem 243. Herní pole má velikost 5×3 a výherní kombinace zde můžete tvořit opravdu kdekoli. Stačí, když se budou stejné symboly nacházet na sousedních válcích. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,3 do 60 dolarů, eur nebo liber, což nejsou nijak závratné částky.

Olympus Automat Online Zdarma

 

V tomto hracím automatu máte hned několik šancí na získání skvělých výher. Automat například obsahuje scatter symbol, kterým je štít s modrou květinou. Za scatter symbol získáte výhry nezávisle na jeho pozici na válcích. Soustřeďte se ale také na symboly věže a Olympa. Věž je tím nejhodnotnějším symbolem, který vám za úplnou výherní kombinaci vyplatí 500x počet vsazených mincí. Wild symbol vám vyplatí ještě o něco více, protože pro vás má za úplnou výherní kombinaci připravených 1000x hodnotu vaší sázky. Zobrazení těchto symbolů na válcích je velmi jednoduché. Při každém jejich zobrazení v rámci tohoto výherního automatu zdarma navíc budou vyprávět svůj příběh. Pokud si nejste jisti některými výplatami, jednoduše si je zkontrolujte v tabulce výplat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti