Menu

Unicorn Gems

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Unicorn Gems

Unicorn Gems Automat Online ZdarmaVýherní automat Unicorn Gems je naprosto nebeským automatem. Jen si pomyslete, že se vedle vás znenadání objeví jednorožec. A tento jednorožec je vytvořen ze samých drahokamů a vypadá naprosto neodolatelně. Jednorožec je nicméně v tomto automatu zobrazen pouze na jeho pozadí a jednotlivými herními symboly jsou pouze diamanty. Symbolem spinů zdarma je drahokam ve tvaru srdce, který aktivuje bonusové spiny zdarma. Jakmile se toto srdce na válcích objeví, ožije i samotný jednorožec. Pokud vás toto téma láká, tak byste si automat rozhodně měli zahrát.

Unicorn Gems Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá celkem na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Jako funkce je zde hazardní hra, režim automatické hry a spiny zdarma. Mimo to si v tomto video automatu můžete užít i okamžité hry, která je dostupná i z mobilních zařízení.

Když si tento výherní automat spustíte, tak se vydáte směrem k té dimenzi, ve které můžete využít všechny cenné diamanty. Zkombinuje tajemnou moc tohoto mýtického zvířete s jeho kouzly a vyhrajte spoustu peněz. Vaše šance na jejich získání v tomto výherním automatu jsou opravdu vysoké. Tento výherní automat má velmi jednoduchý design, ale veškeré jeho zvláštní efekty jsou velmi pěkné a přitáhnou vás do hry v momentě, kdy si automat spustíte.

Čekají vás nádherné barvy, které se spojují v zářivý vír barev a hráče tak ještě více lákají do hry. Jednotlivé válce jsou umístěny k nohám tohoto jednorožce, ale nejedná se o jednorožce úplně obyčejného. Tento jednorožec byl vytvořen pomocí mozaiky, třpytek a diamantů, které jsou spojeny dohromady tak, aby toto nádherné zvíře vyobrazili. Každičký kousek tohoto automatu bude zářit a odrážet různé barvy.

No comments

Napsat komentář