Menu

Unicorn Gems

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Unicorn Gems

Unicorn Gems Automat Online ZdarmaVýherní automat Unicorn Gems je naprosto nebeským automatem. Jen si pomyslete, že se vedle vás znenadání objeví jednorožec. A tento jednorožec je vytvořen ze samých drahokamů a vypadá naprosto neodolatelně. Jednorožec je nicméně v tomto automatu zobrazen pouze na jeho pozadí a jednotlivými herními symboly jsou pouze diamanty. Symbolem spinů zdarma je drahokam ve tvaru srdce, který aktivuje bonusové spiny zdarma. Jakmile se toto srdce na válcích objeví, ožije i samotný jednorožec. Pokud vás toto téma láká, tak byste si automat rozhodně měli zahrát.

Unicorn Gems Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá celkem na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Jako funkce je zde hazardní hra, režim automatické hry a spiny zdarma. Mimo to si v tomto video automatu můžete užít i okamžité hry, která je dostupná i z mobilních zařízení.

Když si tento výherní automat spustíte, tak se vydáte směrem k té dimenzi, ve které můžete využít všechny cenné diamanty. Zkombinuje tajemnou moc tohoto mýtického zvířete s jeho kouzly a vyhrajte spoustu peněz. Vaše šance na jejich získání v tomto výherním automatu jsou opravdu vysoké. Tento výherní automat má velmi jednoduchý design, ale veškeré jeho zvláštní efekty jsou velmi pěkné a přitáhnou vás do hry v momentě, kdy si automat spustíte.

Čekají vás nádherné barvy, které se spojují v zářivý vír barev a hráče tak ještě více lákají do hry. Jednotlivé válce jsou umístěny k nohám tohoto jednorožce, ale nejedná se o jednorožce úplně obyčejného. Tento jednorožec byl vytvořen pomocí mozaiky, třpytek a diamantů, které jsou spojeny dohromady tak, aby toto nádherné zvíře vyobrazili. Každičký kousek tohoto automatu bude zářit a odrážet různé barvy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti