Menu

Twin Joker

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Twin Joker

Hrací Automat Twin Joker Online ZdarmaVýherní automat Twin Joker je starým hracím automatem, který v poslední době zažil obrovský comeback. Twin Joker je video automatem, který používá klasickou grafickou stránku a obklopí vás opravdovou vintage atmosférou. Na první pohled vypadají jednotlivé válce tohoto automatu jako vytržené z devadesátých let minulého století. Navíc jsou do automatu přidány dodatečné funkce, které budou hráče během hraní pořádně napínat.

Hrací Automat Twin Joker Online Zdarma

 

Výherní automat Twin Joker je skvělým příkladem klasického arkádového herního simulátoru. Má opravdu hodně prvků z klasických hracích automatů. Jeho obrazovka je rozdělena do dvou protikladných částí. Na pravé straně je to červená část a na levé straně je to zelená část. Tyto dvě půlky vypadají jako jednoduché retro hrací automaty s vlastním ovládacím panelem v jejich spodní části obrazovky.

Na herní obrazovce můžete vidět i dvě obrovské tabulky výplat. Na horní části obrazovky narazíte na pole s uvedenými výhrami a tlačítky. Rozhodně se tak budete cítit, jako kdybyste se vrátili v čase o několik dekád zpět.

Tento výherní automat se rozkládá na 3 válcích s 5 výherními liniemi. Musíte se tak snažit, aby vaše výherní kombinace přistály na daných výherních liniích. Jen tak vám budou vyplaceny příslušné výhry. Vaše sázky můžete jednoduše upravit pomocí ovládacího panelu umístěného pod válci. Pamatujte si ale, že při vsazení vyšších sázek můžete vyhrát vyšší částky.

Herní symboly

Jako symboly se v tomto výherním automatu nachází hvězdy, zvony, hrozny, citróny a třešně. Když vyhrajete, můžete si následně zahrát s vaší výhrou proměněnou za mince super metru a odemknout tak spoustu dalších skvělých funkcí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti