Menu

Game 2000

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Game 2000

Automat Game 2000 Online ZdarmaVýherní automat Game 2000 obsahuje dvojitou sadu válců. Hráči si tak mohou užít roztáčení klasických válců naplněných svěžími koktejly a nestárnoucími ovocnými symboly hned dvakrát.

Automat Game 2000 Online Zdarma

 

Tento výherní automat neoplývá zrovna velkou nabídkou speciálních funkcí, ale narazíte alespoň na scatter symboly. Pokud máte tříválcové výherní automaty rádi, pak si tento výherní automat se skvělým výběrem ovocných symbolů také zamilujete. Mezi jednotlivé symboly patří pomeranče, šťavnaté citróny, červené třešně, sladké melouny, nalité hrozny a lákavé jahody. Na vrcholku všech arkádových symbolů zde stojí symboly bar, hvězdy, zlaté zvony a čtyřlístky.

Herní symboly

Co se týče designu, tak se tento výherní automat jeví jako naprosto klasický výherní automat, ale jeho vizuální efekty jsou přeci jen zajímavější. Patří za to díky dvourozměrnému aspektu, který byl do automatu přidán a odlišuje automat právě od klasických hospodských jednoprostorových hracích mašin. V automatu je ale použita spousta pestrých barev a zářících světel, jako u originálních arkádových automatů. Mezi zvukové efekty patří také klasické pípání, jako u živých kasinových her.

Než se hráči ponoří do dvojité akce tohoto výherního automatu, musí se rozhodnout o výši svých sázek. Hráči se mimo jiné mohou rozhodnout také o tom, zda budou hrát s první sadou válců nebo s druhou sadou válců. Poté už jen stačí zadat počet mincí a roztočit válce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti