Menu

A While On Nile

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

A While On Nile

Výherní Automat A While On Nile Online Zdarma

Jste připraveni na strávení chvíle na Nilu s touto zábavnou a praštěnou hrou s 50 výherními liniemi od společnosti NextGen? Výherní automat online zdarma obsahuje bonus SuperBet, volná zatočení, bonusovou hru výběru ceny a hazardní bonus. Tato hra vás bude tak bavit, že na starém dobrém Nilu strávíte opravdu hodně času (hraním této skvělé hry)!

Výherní automat A While on Nile online zdarma

 

Tou nejsilnější stránkou této hry je definitivně její průběh. Z tohoto pohledu můžete totiž využít řady speciálních funkcí. První z nich je funkce SuperBet. Jednoduše klikněte na stejnojmenné tlačítko, zvyšte základní sázku a zároveň i vaše šance na výhru, zatímco se třemi a více scatter symboly získáte pět volných zatočení. A pokud to ještě pro vás není dostatečné, můžete zkusit, zda máte šťastnou ruku při výběru bonusové ceny a při hazardní hře. Co se týče prezentace, je tato automat hra zdarma spíše nevýrazná. Má zastaralou grafiku a stejně tak i efekty a doprovodná hudba je jednotvárná.

Před tím, než si dopřejete dlouhé prázdniny na břehu Nilu, musíte se naučit následující příkazy:
Info – Co víc se můžete ještě o hře A while on the Nile dozvědět? Zobrazte si výherní linie a další informace pomocí tohoto tlačítka.
Bet level>/< -Tato dvě tlačítka zvýší a sníží hodnotu vsazených mincí.
Gamble – Toto tlačítko se objevuje pouze po získání výhry. Zmáčkněte srdce a kříže a spusťte hazardní bonusovou funkci.
Rotující šipky – Tento dynamický symbol je vaším klíčem k automatické hře.
Play – Toto tlačítko spouští hru. Zmáčkněte na něj a zatočte válci jak se sluší a patří.
SuperBet – Na toto tlačítko zmáčkněte k aktivování funkce SuperBet. Zvýší vaše sázky na jednotlivé výherní linie, ale zároveň zvýší i vaše šance na výhru!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti