Menu

Crystal Miners

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Crystal Miners

Crystal Miners Automat Online ZdarmaVýherní automat Crystal Miners vytvořila společnost Apollo Games, aby všechny hráče pobavila vysoce kvalitní grafickou stránkou a úchvatnými funkcemi.

Co se týče samotného hraní a tématu tohoto automatu, tak očekávejte ojedinělou těžební atmosféru. Hlavním znakem celé grafické stránky jsou kreslené postavičky. Horníci vám ale díky dolování vzácných kamenů mohou například během bonusové hry vydolovat obrovské odměny. V tomto výherním automatu si náramně užijete zápal těch nejlepších bonusových her.

Crystal Miners Automat Online Zdarma

Funkce výherního automatu

Tento výherní automat vám nabídne obrovské odměny, skvělé efekty a dostatek příležitostí na vytvoření výherních kombinací.

Automat pro vás má hned 40 výherních linií, ale také široké možnosti nastavení. Nastavit je možné například úroveň výplat, minimální sázku a také maximální sázku.

Mezi jednotlivé herní symboly patří horníci, kteří pod zemí hledají drahé kameny a pomáhají vám tak získat nádherné výhry.

Snažte se pomocí horníků najít pod zemí ty nejcennější kameny, které vás dovedou k těm nejvyšším odměnám.

Tento hrací automat, který naleznete na platformě společnosti Apollo, vám nabídne moderní herní akci, která je ale založena na původních fyzických automatech. Loterijní systém i celkový průběh hry je naprosto plynulý a využívá HTML5 verzi. Výherní automaty této společnosti jsou již běžné známé v Evropě a na britském trhu, nyní ale prorážejí také na do asijských a afrických zemí.

Hrací automat Crystal Miners je klasickým automatem, u kterého výrobce nezapomněl hlavně na starší generaci hráčů. Automat vás osloví hlavně chytlavým soundtrackem, který ho od ostatních automatových her výrazně odlišuje.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti