Menu

Blood

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Blood

Automat Blood Online ZdarmaJste náruživými hráči automatů s upířím tématem? Pak je tento titul určený právě vám. Výherní automat Blood si můžete zahrát na platformě společnosti Apollo Games a čekat můžete opravdu všechno, co od opravdového upířího automatu chcete. Uvidíte kaluže s krví, koupele s krví, kříže, bezbranné oběti a i samotného Drákulu. Mezi ty nejlákavější funkce pak patří rostoucí násobitel výher, expandující wild symboly a další bonusy.

Funkce výherního automatu

Při hraní tohoto výherního automatu se držte cesty, která vás zavede přímo do hradu hraběte Drákuly. Právě tady Drákula skrývá všechna svá krvavá tajemství. Pomozte jeho obětem utéci před jeho nabroušenými tesáky a zasloužíte si cenné odměny. Jakmile se ocitnete v podzemí plném lebek a krve, držte se raději dále od všech rakví. Právě tam se skrývají kostry všech jeho obětí, které zabil. Je na čase ozbrojit se česnekem a vydat se na tuto cestu za velmi slibnými výhrami.

Tento výherní automat se rozkládá na pěti válcích se třemi řádky a 20 výherními liniemi. Maximální výhra obdržitelná během jednoho zatočení dosahuje 500x hodnoty vaší sázky. Využít můžete také funkcí maximální sázky a automatického roztáčení válců.

Automat Blood Online Zdarma

Herní symboly

Tento výherní automat obsahuje celkem dvanáct různých symbolů. Mezi ně patří netopýři, běžné karetní symboly, pět obětí, rakve, kříže, česnek a srdce. Běžné karetní symboly začínají od kluka a nejvyšší kartou je eso.

Jakmile se pustíte do hraní, soustřeďte se na symbol lázně s krví, který je wild symbolem. Tento symbol se může zobrazit na jakémkoli válci a expandovat na všechna jeho pole. Všechny vaše získané výhry můžete následně zdvojnásobit v tipovací hře, kde můžete volit mezi černou a červenou barvou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti