Menu

Book Of Pharaon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Book Of Pharaon

Automat Book Of Pharaon Online ZdarmaVýherní automat Book of Pharaoh vám přináší příležitost objevit dávno ztracené poklady. Jedná se o automat s tématem inspirovaným starověkým Egyptem, který obsahuje symboly spojené právě s tímto historickým obdobím. Narazit můžete například na masku krále Tutanchamona, oko boha Hora a brouka skaraba.

Automat Book Of Pharaon Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 50 výherními liniemi. Mezi jeho speciální funkce patří spiny zdarma, násobitelé výher a wild symboly. Jedná se o exotickou a dobrodružnou hru, která osloví spoustu hráčů.

Jakmile spustíte tento výherní automat, objeví se před vámi spousta tematických symbolů. Do automatu byl navíc vložen doprovodný soundtrack, který se výrazně podílí na vytvoření skvělé herní atmosféry. Na obou stranách válců jsou umístěny sarkofágy s Tutanchamonem. Systém sázek není v tomto automatu vůbec složitý. Počet výherních linií si můžete nastavit podle sebe. Je možné aktivovat 1, 5, 10, 25 nebo 50 výherních linií. Na každou výherní linii si také můžete vsadit sázky v úrovni od 1 do 8.

Herní symboly

Každý symbol tohoto výherního automatu vám bude připomínat období starověkého Egypta. Jednotlivé symboly zahrnují brouka skaraba, starověkého egyptského brouka a oko boha Hora (to je považováno za symbol štěstí, zdraví a bezpečí). Jiným symbolem je Anup, který je egyptským bohem posmrtného života. Mezi další symboly patří zlatá kniha faraonů a Tutanchamonova maska.

Tím vůbec nejhodnotnějším symbolem je Tutanchamonova maska, která vám vyplatí tu nejvyšší výhru. Druhým nejhodnotnějším symbolem je Anup. Za symbol brouka skaraba a oko boha Hora získáte stejnou výhru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti