Menu

Merlins Magic Respin

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Merlins Magic Respin

Výherní Automat Online Zdarma Merlins Magic Respin

Magie se objevuje v mnoha podobách a formách. NextGen vám ji přináší v podobě Merlin’s Magic Respins, pětiválcového výherního automatu s 50 výherními liniemi. Grafika tohoto výherního automatu je provedena opravdu skvěle a doprovází ji libozvučná hudba dokreslující tu pravou kouzelnou atmosféru. Na levé straně válců je umístěn talisman této hry, kterým je Merlin a zajisté vám přinese štěstí v podobě mnoha šancí na výhru.

Výherní Automat Online Zdarma Merlins Magic Respin

 

Tento výherní automat zdarma stojí za zahrání díky dvěma hlavním funkcím. První z nich je Super Bet. Jedná se o super sázku, kterou můžete spustit pomocí panelu umístěného na pravé straně od válců. Když ji spustíte, odemknete funkci Wild Respin. Během ní se budou wild symboly objevovat na všech pěti válcích, zatímco při běžné hře se mohou objevovat pouze na válcích 2, 3 a 4. Kouzelný Merlin také během této funkce může náhodně přeměnit některé symboly ve wild symboly. Jakmile se vám podaří získat celý jeden válec zaplněný wild symboly, zůstane tento válec zachován pro další zatočení, jejichž počet závisí na úrovni super sázky, kterou jste si zvolili. Počet dodatečných zatočení se pohybuje od 1 do 5 a vyžaduje, abyste měli vsazeno na všech 50 výherních linií s dodatečnou sázkou v mincích, jejíž výše závisí právě na dané úrovni dodatečných zatočení. Další skvělou funkcí je 7 volných zatočení, která jsou spuštěna alespoň třemi scatter symboly, neboli kotlíky, zobrazenými kdekoli na válcích. Během volné hry funguje také funkce Wild Respin a volná zatočení mohou být obnovena.

Ovládání tohoto výherního automatu od vás nevyžaduje žádná kouzla. Jeho tvůrci navrhli ovládání tak jednoduše, že jakmile přejedete myší po ovládacích tlačítkách nacházejících se pod válci, zobrazí se vám informační okénka indikující, co daným tlačítkem můžete nastavit. Dále zde naleznete tlačítko spin a tlačítko autospin, které vám umožní přednastavit až 100 automatických zatočení. Zobrazené šipky vám umožní nastavit úroveň sázek a tlačítko max zase zjednoduší práci hráčům, kteří se nechtějí zdržovat přílišným klikáním. Dodatečné informace získáte kliknutím na tlačítko info.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti