Menu

Maid o Money

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Maid o Money

Hrací Automat Maid o Money Online Zdarma

Jeden by normálně nepovažoval uklízecí službu jako způsob pro vydělání milionů a milionů dolarů. Tvůrci hry Maido’ Money z NextGen by s vámi v tomto bodě jistě nesouhlasili. Vymysleli totiž pětiválcový hrací automat zdarma s 25 hracími liniemi, kterému se povedlo tuto profesi velmi přikrášlit. Mimo to tato hra také nabízí zajímavé bonusové funkce, aby vám opravdu pomohla vše vyčistit.

Hrací Automat Maid o Money Online Zdarma

 

Ano, tato hra doopravdy obsahuje velmi neobvyklé téma, ale podařilo se jí propojit svět pozlátka a svět komorných velmi dobře. Toto spojení a některé ze symbolů jako zlatá čelenka a lodičky řvou bohatstvím, zatímco symboly jako prachovka a vysavač zapojují také svět uklízeček. Automatová hra zdarma Maido’ Money nabízí také solidní grafickou stránku, hudbu i efekty, které vás však úplně neuchvátí.
V této hře je také dostupná řada bonusových funkcí. První z nich je wild symbol reprezentovaný samotnou obdařenou sexy služkou. Ta nahrazuje všechny symboly mimo pytle s penězi a loga hry. Zmíněný pytel s penězi ztrojnásobuje vaše výhry v rámci funkce Cashpot, kterou spustí buď tři loga, nebo dvě loga a jeden pytel s penězi zobrazený kdekoli na válcích automatu online zdarma. Za ně obdržíte 10 volných zatočení, kde budou hrací kola násobena. Pokud vám toto vše ještě nestačilo, můžete ještě získat bonus Money Maid, který může objevit po každém hracím kole. Během této funkce můžete obdržet náhodný wild symbol nebo můžete spustit loterijní kolo či bonusový žebřík plný peněžních odměn. Dva naposledy zmíněné bonusy jsou vlastně druhy bonusů výběru z cen. A pokud vám ani to nestačilo, máte k dispozici navíc i bonusovou hazardní hru, abyste mohli hře dát ještě více napětí.

K úspěchu v této hře není nutné učit se dovednostem potřebným k tomu, aby se z vás stala dobrá služka. Spíše budete muset nastavit vaši úvodní sázku a stisknout tlačítko spin. Pro další informace o hře klikněte na tlačítko info v levém dolním rohu a prolistujte si otevřenou nabídku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti