Menu

Bangkok Nights NextGen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bangkok Nights NextGen

Automat Bangkok Nights Online Zdarma

Bangkok Nights od společnosti NextGen je výherní automat s 20 výherními liniemi, 5 válci, bonusovou hrou výběru ceny, hazardní funkcí a volnými zatočeními. To ale není vše, jde o výherní automat, který vás kouzelně přenese do thajského hlavního města pro herní zážitek nostalgicky připomínající zábavu nočních velkoměst. Naštěstí pro vás tato noční zábava zahrnuje i návrat domů s pořádným vyhraným balíkem peněz!

Automat Bangkok Nights Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma není rozhodně určen těm, kdo v jeho prezentaci očekává efektní prvky. Výherní automat Bangkok Nights má totiž opravdu daleko od nejmodernějších efektů, má však svůj vlastní půvab. Zkuste si na něm zahrát a bude vám hned jasné, o čem mluvíme.
V automatu Bagkok Nights hledejte hlavně dva symboly. Symbol dívky (alespoň si myslíme, že jde o dívku, protože v nočním Bangkoku si nemůžete být snad ničím příliš jistí) s obrovským růžovým chocholem a symbol nočního klubu. Prvním ze symbolů je wild symbolem této hry a nahrazuje všechny ostatní symboly, až na zmíněný noční klub. Dívka je zároveň nejhodnotnějším symbolem a klíčem k otevření bonusové hry výběru ceny, když se vám zobrazí na prvním a pátém válci. Symbol nočního klubu představuje klíč k odemčení bonusových volných zatočení. Stačí si vytočit tři a více symbolů a vyhráváte 12 volných kol, během kterých jsou všechny vaše výhry násobeny třikrát. A pokud vám tohle všechno nestačilo, hra vám nabízí hazardní funkci, která vám ještě více zvyšuje vaše šance na obrovské výhry.

Hraní na výherním automatu Bangkok Nights je naprosto přímočarou záležitostí. Nejdříve si zvolte velikost vaší sázky pomocí výběru hodnoty mince a počtu aktivních výherních linií. Potom klikněte na tlačítko spin a hru roztočte. V nabídce máte také tlačítko pro maximální sázku a automatickou hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti