Menu

Gold Ahoy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gold Ahoy

Hrací Automat Gold Ahoy Online ZdarmaMáte někdy pocit, že vaše hledání opravdové výhry se podobá honu na divoké husy na volném moři, což vás nutí pohybovat se z ostrova na ostrov v naději na nalezení obrovského pokladu? Tak tohle dobrodružství se naštěstí blíží ke konci s hracím automatem Gold Ahoy, zábavným pětiválcem s 25 hracími liniemi od vývojářského týmu z NextGen.

Hrací Automat Gold Ahoy Online Zdarma

 

Gold Ahoy je zkrátka a prostě určen milovníkům pirátské kultury. Při vstupu do hry vás pozdraví obrovský zarostlý týpek. Následně na to uvidíte soubor symbolů, které se všechny vztahují k pirátské kultuře, jako je třeba šavle, láhev v písku, mapa k pokladu, truhla s pokladem, papoušek a samozřejmě chlápek s obrovským dlouhým vousem.
Tento hrací automat online zdarma navíc nabízí i několik bonusových funkcí, včetně volných zatočení, bonusové hry výběru ceny, hazardní hry a pirátského wild symbolu, který nahrazuje všechny nespeciální symboly. O těch speciálních se můžete dozvědět více kliknutím na tlačítko info a listováním v nově otevřené nabídce.

Naštěstí dobrodružství s tímto hracím automatem nevyžaduje, abyste měli špičkové znalosti lodivodů. Jediné, co musíte udělat, je naučit se následující jednoduché pokyny, a můžete si užít tento výherní automat bez registrace a bez omezení:
Info – Nejste spokojeni s informacemi o hře Gold Ahoy, které jsou zmíněny v tomto článku? Tak klikněte na uvedené tlačítko a projděte si nově otevřené stránky, abyste zjistili více.
Autoplay – Piráti na mořích možná neměli autopilota, ale vy ho máte. Spusťte ho pomocí tohoto tlačítka.
Lines -/+ a max – Hra Gold Ahoy vám nabízí 25 hracím linií. Zvolte si, kolik z nich aktivujete pomocí těchto tlačítek.
Bet Level -/+ a max – Nastavte si hodnotu mince pomocí této sady tlačítek.
Gamble–Toto tlačítko vás vpustí do bonusové hazardní hry po každé vaší výhře.
Spin – Jakmile jste vše nastavili podle vašich představ, zmáčkněte na toto tlačítko a nechte, ať vypukne zábava.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti