Menu

Fairies Forest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fairies Forest

Automat Fairies Forest Online ZDARMAFairies Forest je skvělým výherním automatem z dílny WGS technologies. Kouzlo pohádkového lesa je překrásně znázorněno v tomto výherním automatu grafikou a zvolenými barvami, která vás v průběhu vašeho hraní okouzlí. Tento pětiválcový automat s 25 výherními liniemi má všechna kouzla, která k výhře peněz potřebujete. Objevíte zde spoustu víl a množství jiných kouzelných lesních postaviček.

Popis výherního automatu Fairies Forest

 

Wild symbolem je víla, která se objevuje na 2., 3., a 4. válci. Když si ji vytočíte, rozšíří se na celý válec. Wild symbol nahradí všechny ostatní symboly, mimo scatter symbol. Pro spuštění 10 volných her musíte na válcích získat 3 nebo více symbolů lesa, které představují scatter symboly. Během bonusové volné hry budou všechny výhry získané pomocí wild symbolu trojnásobeny. Bonusová volná hra může být také během ní samotné opětovně spuštěna. To vám přináší mnohem více šancí na výhru. S každou výhrou také získáváte šanci na její zdvojnásobení nebo zčtyřnásobení. Vše, co k tomu musíte udělat, je stisknout po každé výhře tlačítko gamble a uhodnout správnou barvu nebo karetní barvu otáčené karty. Uhodnutá barva vám přinese dvojnásobek vaší výhry a uhodnutá karetní barva čtyřnásobek.

Po nastavení vašich sázek budete moci vypustit vaše kouzla. K tomu vám stačí nastavit si počet výherních linií, na které chcete sázet, od 1 do 25. My vám doporučujeme hrát s maximálním počtem výherních linií, protože máte i více možností na výhru. Poté si musíte nastavit výši sázky na jednotlivé linie od 0,01 do 2,00. Tlačítko max nastaví vaši sázku na maximum pomocí jednoho kliknutí. Vždy také můžete použít volbu autoplay, zvláště když hrajete stále dokola se stejnou sázkou. Tak už konečně nechte víly, aby vám poslaly nějaká svá kouzla a pomohly vám vyhrát pořádné množství zlata!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti