Menu

Crocodopolis

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Crocodopolis

Crocodopolis_2Starodávný Egypt plný krokodýlů vás čeká v automatu zdarma Crocodopolis. Tento výjimečný hrací online automat nepřekvapí svými pěti válci ani pětadvaceti výherními liniemi, ale prvkem Slide a Wild. Díky tomuto unikátnímu nastavení máte kontrolu nad tím, jak často se zobrazují wild symboly. To znamená více strategie a více výher.

Hrací automat Crocodopolis zdarma

 

Celý automat je oblečen ve slušivém grafickém hávu, díky kterému určitě nepřehlédnete, že hrajete automat zdarma s egyptskou tématikou. Těšit se tak můžete na pyramidy, hieroglyfy i krokodýlí božstvo, které je zobrazeno plynulými a zajímavými animacemi. Vyzkoušejte tento neobvyklý automat zdarma a objevte nové cesty k výhrám.

Už jste někdy viděli výherní automat s funkcí pohyblivého wild symbolu? Ani my ne, ale to přesně nabízí tento praštěný výherní automat s 25 výherními liniemi od společnosti NextGen, který naprosto srší egyptskou tématikou, s čím jiným než s krokodýly. Vypadá to zvláštně, ale nakonec myslím, že v Nilu opravdu nějací krokodýlové jsou. Čím jsme si ale naprosto jistí je, že všechno tohle dohromady vytváří opravdu jedinečný výherní automat.

Mimo toto neobvyklé téma a super divokou přírodu má Crocodopolis také v nabídce bonusovou volnou hru s 12 volnými koly. Tato bonusová hra se vám spustí při zobrazení tří a více scatter symbolů. Také máte možnost zahrát si bonusovou hazardní hru po každé vaší výhře. Možná se nejedná o tu nejelegantnější dostupnou hru, ale díky unikátní funkci pohyblivého wild symbolu ji stojí za to zkusit. Když už je řeč o pohyblivém wild symbolu, tak se rovnou pokusíme vysvětlit, jak vlastně funguje. Pohyblivého wild symbolu si můžete všimnout nad válci. Zobrazené šipky značí, že může být posouván doprava a doleva. Znamená to, že si můžete vybrat válec, pro který chcete tuto funkci aktivovat. Můžete si vybrat jakýkoli válec, a právě na něm se pak tento divoký krokodýlí symbol objeví. Nicméně odměna, kterou vám přinese, se liší v závislosti na vámi zvoleném válci. Čím více vpravo se nachází váš zvolený válec, tím vyšší bude vaše potenciální odměna.

Na prvním válci je krokodýlí symbol klasickým wild symbolem, který zdvojnásobuje hodnotu každé výherní kombinace, které je součástí. Druhý válec funguje podobně, akorát výherní kombinace s wild symbolem jsou ztrojnásobeny. Zajímavé to začíná být, až od umístění wild symbolu nad třetí válec. Po zobrazení na tomto válci se rozšíří na celý válec, ale na druhou stranu nenásobí žádné výhry. Na čtvrtém válci se také rozšíří na celý válec a všechny výhry ztrojnásobí. Pokud se rozhodnete pro poslední válec, bude wild symbol na celém válci zobrazen neustále a jakékoli výhry, které wild symbol pomůže vytvořit, budou ztrojnásobeny. Vyzkoušejte si všechny pozice a zjistěte, která je pro váš herní styl nejlepší.

Myslíte, že máte vše potřebné k trávení času s těmito krokodýly? Jste-li připraveni ponořit se do této bažiny, budete se muset nejdřív naučit následující pokyny:
• Info–Chcete-li zjistit ještě více o hře Crocodopolis, tak klikněte na tohle tlačítko.
• Autoplay– Nechte práci na vašem počítači za pomocí funkce automatické hry, která se spouští tímto tlačítkem.
• Lines +/- a max– Tyto dvě tlačítka nastavují počet aktivních výherních linií. Můžete hrát až s 25 výherními liniemi.
• Bet +/- a max–Zde klikněte pro změnu počtu vsazených mincí na jednotlivé výherní linie.
• Gamble – Zmáčkněte toto tlačítko pro spuštění bonusové hazardní hry. Toto tlačítko se objevuje pouze po výherním kole.
• Spin – Po dokončení nastavení vaší hry roztočte válce pomocí tohoto tlačítka. Nezapomeňte však před tím umístit pohyblivý wild symbol nad vámi vybraný válec.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti