Menu

Firehawk

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Firehawk

Hrací Automat Firehawk Online ZdarmaForehawk je vyvážená automatová hra zdarma vytvořená týmem z NextGen. Perfektně se hodí pro ty, kterým se líbí věci spojené s domorodými americkými indiány. Vhodná je však také pro toho, kdo preferuje spíše klasické hry s klasickým složením herních funkcí (bonusová hazardní hra, volná zatočení, symbol wild). Průběh hry vás zřejmě úplně nenadchne, ale pokud jste fanouškem zmíněných her, tak se vám bude líbit i tato.

Hrací Automat Firehawk Online Zdarma

 

Tak jako většin hracích automatů i Firehawk v některých aspektech vyniká a v jiných ne. V tomto případě je vynikající částí této hry její průběh a tou běžnou stránkou je její prezentace. Začněme tedy s tou lepší částí – průběhem hry. Zaprvé máte k dispozici hazardní hru, kterou je prostě vždy dobré mít po ruce. Za druhé jsou zde volná zatočení. Získejte alespoň tři scatter symboly a budete si moci vybrat mezi 10 volnými koly s násobitelem 4x, 15 volnými koly s násobitelem 4x nebo 20 volnými koly s násobitele 2x. Pokud to ještě nestačilo tak je zde i běžný wild symbol. Nahrazuje všechny symboly mimo scatter symbolu a slouží také jako násobitel osmi, pokud se vám objeví zároveň na 2. a 4. válci a vytvoří hrací kombinaci.
Na druhou stranu tato hra obsahuje i tu slabší část, kterou je její prezentace. Jednoduše řečeno, každá součást této hry by mohla být nějak vylepšena. Grafická stránka je nevýrazná, nenaleznete zde žádné efekty. Hudba je přítomna, jen když se válce točí. Spásou tohoto automatu je, že jeho téma je zpracováno poměrně dobře. I jako spoustu dalších her, i zde máte možnost vyzkoušet si tento automat bez registrace a omezení!

Před stlačením tlačítka spin, si zvolte počet hracích linií, se kterými chcete hrát a hodnotu mince. Pak dejte věci do pohybu. Pokud chcete vstoupit do bonusové hry dostupné po každém hracím kole, klikněte na tlačítko gamble.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti