Menu

Napoleon Boney Parts

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Napoleon Boney Parts

Hrací Automat Online Zdarma Napoleon Boney Parts

Napoleon Boney Parts je jedním z těch bizarnějších hracích automatů online. Jeho název mluví sám za sebe. Tématem je slavný Napoleon Bonaparte, jehož dějiny jsou zde zobrazeny pomocí kostlivců. Samozřejmě, že dané téma si ze slavného vojevůdce utahuje. Na druhou stranu je tento hrací automat docela zábavný, srandovní a velmi dobře provedený od funkcí až po symboly. Zahrajte si tuto hru, ať vidíte, zda dokážete Napoleona Boney Parts dostat do kolen!

Hrací Automat Online Zdarma Napoleon Boney Parts

 

Tento hrací automat má dvě skvělé funkce, které opravdu stojí za to. Jednou jsou samozřejmě volná zatočení, která jsou spuštěna scatter symboly státního znaku. K získání 10 volných kol si musíte kdekoli na válcích vytočit tři scatter symboly. Volná kola jsou odehrána se stejnou sázkou, jaká byla vsazena při jejich spuštění a veškeré vaše výhry, získané během nich, budou zdvojnásobeny. Volná zatočení mohou být během nich znovu obnoveny!
Tou druhou je Boney Parts funkce. Pro její aktivaci se musí kostlivec Napoleona objevit zároveň na 2., 3. a 4. válci. Poté budete moci odebírat z Napoleonova kostlivce jednotlivé kosti s cílem Napoleona převrhnout. Každá vámi vybraná kost vám přidělí výhru v podobě bodů, a pokud se vám opravdu podaří, aby se Napoleon sesypal, vyhrajete mnohem více. Tato funkce je velmi lukrativní, obzvláště pokud hrajete s nejvyšší úrovní sázek.

Ovládání tohoto hracího automatu je velmi intuitivní, a jestli jste již někdy na nějakém hracím automatu hráli, tak se do něj dostanete během chviličky. Jakmile přejedete myší přes tlačítka umístěná pod válci, zobrazí se popisek s vysvětlením, k čemu dané tlačítko slouží. Mimo klasická tlačítka spin, autospin, bet up a bet down zde objevíte i tlačítko gamble. Na něj můžete zmáčknout po každé vaší výhře a pokusit se jí ještě zdvojnásobit nebo dokonce zčtyřnásobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti