Menu

Emperors Garden

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Emperors Garden

Automat Emperors Garden Zdarma Online

Emperor’s je skvělý výherní automat od společnosti NextGen. Tento pětiválcový výherní automat s 25 výherními liniemi vás udrží u hraní po opravdu dlouhou dobu. Hlavním tématem této hry je staré Japonsko se všemi tehdejšími symboly, jako je drak, císař, zlatá rybka a japonská zahrada. Na pozadí a v grafice této hry ožívá starodávná japonská kultura, která vás na nějakou dobu určitě zaměstná.

Automat Emperors Garden Zdarma Online

 

Wild symbolem je japonská zahrada a nahrazuje všechny ostatní symboly mimo scatter symbol. Wild symbol se rozšíří na celý válec a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací. Japonská zahrada se objevuje na druhém, třetím a čtvrtém válci. Scatter symbol zastupuje Koi, neboli dvě zlaté rybky v jednom symbolu. Při obdržení alespoň tří těchto symbolů vám zlaté rybky spustí bonusovou volnou hru.
V průběhu 10 volných zatočení se vám všechny výhry z výherních kombinací získaných pomocí wild symbolů ztrojnásobují. To vám může přinést opravdu dobré peníze. Volná zatočení mohou být během bonusové hry opětovně aktivována, takže máte ještě více šancí na výhru. Vaše výhry také můžete zdvojnásobit pomocí bonusové hazardní hry. Během ní musíte uhodnout barvu otáčené karty, aby byla vaše výhra na automatu zdvojnásobena nebo uhodněte karetní barvu a vaše výhra bude zčtyřnásobena.

Abyste mohli vstoupit do císařových zahrad a získali tak šanci na nalezení vašeho bohatství, si musíte nejdříve nastavit vaše sázky. Zvolte si počet výherních linií, se kterými si přejete hrát a výši vaší sázky od 0,01 do 2,00. Některým hráčům připadá jednodušší prostě kliknout na tlačítko max a zahrát si s maximální sázkou. Pokud patříte mezi pohodlnější hráče, můžete použít tlačítko autoplay, nastavit vaši sázku a nechat válce točit tolikrát, kolikrát si předem zvolíte. Císařovy zahrady skrývají obrovské bohatství, jediné co musíte udělat je najít tu pravou zahradu a získáte šanci vyhrát v této automat hře zdarma opravdové jmění.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti