Menu

Dracula´s Family

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dracula´s Family

Dracula´s Family Automat Online ZdarmaVýherní automat Dracula Family byl vytvořen na téma slavného hraběte z Transylvánie obklopeného strašidelnými postavami a duchy. Pokud chcete zůstat v bezpečí, tak buďte při hraní tohoto automatu opravdu ostražití. Tento výherní automat je dostupný na platformách společnosti Playson a nabídne vám oproti klasickým automatům nové zápletky, 5 válců a 15 výherních linií. Průběh hry je velmi rychlý a akční, proto se nebudete nudit u žádného roztočení válců a vaše napětí bude jenom stoupat.

Dracula´s Family Automat Online Zdarma

 

Drákula je populárním hrabětem, zvláště pokud se jedná o příběhy o nemrtvých. Drákula není žádným okouzlujícím princem ani rytířem na bílém koni, i tak je v jeho osobnosti něco velmi přitažlivého. A právě toho využívá Drákula v tomto automatu k udržení hráčů na svém místě, zatímco roztáčí válce a čekají na výhry.

Jakmile se pustíte do hraní tohoto automatu, můžete očekávat velmi vysoké odměny. Ale k získání těch nejvyšších výher byste také měli býti připraveni vsadit si vysoké sázky. Vsadit si můžete od jedné mince na každou výherní linii, ale počet výherních linií změnit nelze. Využijte proto všech linií a přesvědčte se, že vám přinesou obrovské jmění.

V penězích vás roztočení tohoto výherního automatu přijde na 1 až 3 libry.

Herní symboly

Mezi běžné herní symboly tohoto automatu patří rodinní příslušníci hraběte Drákuly. Speciálními symboly jsou wild symboly v podobě dvou odstrašujících a zlovolných dvojčat, kteří dokáží spoustu lidí spíše odstrašit. Scatter symbol má podobu loga automatu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti