Menu

Dancing Dragon Spring Festival

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dancing Dragon Spring Festival

Automat Dancing Dragon Spring Festival Online ZdarmaVýherní automat Dancing Dragon Spring festival byl inspirovaný čínskými oslavami nového roku. Tento automat pro vás má připravených 5 válců se 30 výherními liniemi, na kterých můžete tvořit výherní kombinace hned dvěma směry. Výherní kombinace jsou totiž platné zleva doprava i zprava doleva.

Automat Dancing Dragon Spring Festival Online Zdarma

 

Celý název tohoto video automatu je Dancing Dragon Spring Festival. Jedná se o téma spojené s každoročními oslavami v Číně, které jsou západnímu světu známé jako oslavy nového roku. A při těchto oslavách se používá hojný počet ohňostrojů, typická muzika a spousta jídla. Na žádné čínské oslavě nemůže chybět symbol draka ani tradiční dračí tanec, který se pohybuje v rytmu bubnů. Jedná se o naprosto nádherné vystoupení, které má za účel vyhnat všechny zlé duchy, kteří by se v novém roce chtěli objevit.

Nabízených 30 výherních linií je více, než vám poskytne naprostá většina ostatní online automatů. Zde získáte výhry za spojení tří nebo čtyř stejných symbolů, když se ovšem objeví všechny na jedné výherní linii. Automat má nízký rozptyl výher, což znamená, že výhry nejsou tak časté, ale o to jsou potom vyšší. Tou nejvyšší výhrou, kterou můžete získat, je 5000x hodnota vaší sázky. Na tuto částku dosáhnete spojením pěti symbolů draka. Nejnižší vyhraná částka bude mít hodnotu pouhých 100 mincí.

Herní symboly

V tomto výherním automatu na vás nečeká příliš mnoho speciálních funkcí. Nejsou zde ani doplňková bonusová hra, ani spiny zdarma. Využít ale můžete klasických wild symbolů a scatter symbolů, které vám napomohou k získání opravdového jmění.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti