Menu

Goldilocks and the Wild Bears QuickSpin

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Goldilocks and the Wild Bears QuickSpin

Goldilocks and the Wild Bears QuickSpin Automat Online ZdarmaJak již napovídá název tohoto automatu, jeho tématem je známý příběh o Mášence a medvědech. Celý tento výherní automat je navržen naprosto dokonale, v souladu s jeho dětským tématem. I když se jedná o pohádkový příběh, nechybí v automatu spiny zdarma, wild symboly a válce můžete roztočit se sázkami od 25 pencí až do 250 liber. Při hraní online automatu Goldilocks and the Wild Bears si zkrátka užijete širokou nabídku různých herních funkcí.

Goldilocks and the Wild Bears QuickSpin Automat Online Zdarma

Tento výherní automat se rozkládá na pěti válcích a nabídne vám 25 fixně nastavených výherních linií. Mimo to ale budete mít k dispozici i celou řadu jiných funkcí, které vám pomohou vytvořit mnohem více výherních příležitostí. Jakmile roztočíte válce, rozpoznáte na nich hned několik známých postaviček, včetně Mášenky. Hra počítá s 10 až 14 spiny zdarma a násobitelem 1x. Při hraní ale můžete využít hned dvou wild symbolů. Jeden wild symbol nahrazuje na válcích všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů, a zvýší tak vaše šance na vytvoření výherních kombinací. Nejvyšší výhru však získáte za spojení pěti wild symbolů a vyhrajete tak 1000x hodnotu vaší sázky. Když se na válcích objeví medvěd, bude se vaše výhra pohybovat od 200x až do 250x vaší sázky. A zapomenout nemůžeme ani na speciální funkci se spiny zdarma.

Herní symboly

Všech deset herních symbolů je nějak propojených s touto pohádkou. Karetní symboly v hodnotě od 10 až do esa jsou těmi méně hodnotnými symboly. Poté jsou ve hře čtyři symboly medvědů (mamka medvěd, taťka medvěd, dítě medvěd a plyšák medvěd). Poslední zmíněný symbol je wild symbolem, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Tím nejhodnotnějším symbolem je taťka medvěd.

Výherní automat Goldilocks and the Wild Bears je skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí zažít jedinečné herní zážitky s velmi štědrými výsledky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti