Menu

Indian Cash Catcher

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Indian Cash Catcher

Automat Indian Cash Catcher Online ZdarmaIndian Cash Catcher je definitivně jedním z těch nejoblíbenějších výherních automatů zdarma, na který dnes můžete na herním trhu narazit. A důvodem jeho oblíbenosti rozhodně není pouze sexy indiánská dívka s nádherným úsměvem, ale především jeho vysoká kvalita. Herní rozhraní je naprosto úžasné. Téměř všichni hráči se do tohoto výherního automatu zamilují nezávisle na tom, zda se jedná o fanoušky výherních automatů zdarma nebo ne. Tento skvělý výherní automat zdarma vypráví o domorodých amerických indiánech. Mimo nádherné indiánky zde narazíte i na pyšného indiánského válečníka. Všechny ostatní použité symboly představují indiánské nástroje a další podobné předměty. Mezi symboly se nachází i některá písmena, ale i tyto symboly jsou graficky sladěné s tématem.

Automat Indian Cash Catcher Online Zdarma

 

Celá grafická stránka automatu dosahuje té nejvyšší kvality, kterou se vývojářská společnost Habanero vyznačuje. Pozadu nezůstávají ani použité animace. Průběh hry tohoto výherního automatu zdarma je obohacen o velmi pohodové funkce. Například je zde funkce maximální sázky, funkce automatické hry a miniaturní hazardní hra. Mimo to, že tyto funkce zrychlí samotnou hru, tak také dokáží zvýšit vaše šance na získání výher a zvýšit i jejich hodnotu. V tomto výherním automatu zdarma si můžete vsadit od 0,01 do 5000 mincí na jedno zatočení. Počet výherních linií může být změněn také. Celkem jich je 243 a tento počet můžete změnit na 3. Výherní systém je ale mnohem výhodnější při hraní s 243 výherními liniemi. Válců je celkem 5 a tento počet zůstává v každém případě stejný. Ani v tomto výherním automatu zdarma se nezapomnělo na scatter symboly a wild symboly. Wild symboly mohou stejně jako i v jiných automatech nahradit všechny ostatní běžné herní symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti