Menu

Fruits of Neon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruits of Neon

Fruits of Neon Automat Online ZdarmaKdyž se staré a vyzkoušené téma spojí s moderní grafikou, tak to většinou vyústí v něco naprosto skvělého. Toto pravidlo je univerzálně aplikovatelné na naprosto všechny druhy umění, ale samozřejmě to platí i pro výherní automaty. Příkladem takového výherního automatu je Fruits of Neon od společnosti Fugaso. Této společnosti se právě podařilo dostat tuto karetní a ovocnou automatovou hru na naprosto jinou úroveň. A díky patří hlavně tvůrčímu týmu za moderní vzhled a rychlý průběh hry. Zaručujeme vám, že ve vás tento výherní automat nechá opravdu silný dojem.

Fruits of Neon Automat Online Zdarma

 

Pozadí automatu je tmavé a nabízí tak perfektní kontrast pro neonové a fluorescentní symboly. Dekorace kolem válců vám bude připomínat pravou atmosféru Las Vegas a jeho strip klubů. Automat se vyznačuje moderním vzhledem, plynulým průběhem hry a old school atmosférou.

Díky všem možným estetickým prvkům je velmi těžké určit, zda je automat nový nebo starší. Jeho rozložení obsahuje 5 válců a 40 výherních linií a vsadit si můžete v rozmezí od 0,40 až do 100 mincí. Pro nastavení sázek je možné využít ovládací panel, který se nachází pod válci. Hrát je možné manuálně nebo pomocí funkce automatické hry.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu představují piky, káry, srdce, kříže a klasické ovocné symboly v podobě banánů, melounů, švestek a třešní. Tou nejvyšší výhrou je 200x hodnota vaší sázky. Rozptyl automatu je malý, a proto očekávejte spíše nižší výhry, které ale budou mnohem častější. Vyšší výhry automat nabízí také, ale je těžší na ně dosáhnout. K výhrám vám pomohou i wild symboly, které vám vyplatí až 400x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti