Menu

Savanna King

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Savanna King

Hrací Automat Savanna King Online ZdarmaSavanna King je výherním automatem zdarma, který zpracovává téma inspirované Africkým kontinentem a vývojářská společnost Genesis Gaming nám tak opět poskytuje velmi silnou hru s naprosto jedinečným tématem. Tento automat obsahuje 5 válců se čtyřmi řádky. Váš pohled jistě přitáhnou i nádherně zpracované symboly různých zvířat a opravdovou výhodou je také možnost zahrát si tento automat na mobilních přístrojích.

Při hraní budete mít k dispozici neuvěřitelných 1024 výherních linií. Ano, čtete správně. Vůbec nezáleží na tom, kde jednotlivé symboly na herní obrazovce zobrazíte. Vždy vám vyplatí skvělé výhry. Vyhrát ale můžete dokonce i několik výplat najednou. Navíc je zde i bonusová funkce se spiny zdarma. Stačí na válcích zobrazit tři nebo více scatter symbolů a spiny zdarma jsou vaše. Aktivní je i násobitel výher v hodnotě 4x. Když ho získáte třikrát najednou, tak budou vaše výhry vynásobeny 64x. Snažte se také na válcích zobrazit co nejvíce wild symbolů.

Hrací Automat Savanna King Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma se zaměřte hlavně na poskytovaný bonus, který vám pomůže dosáhnout na co nejvíce spinů zdarma. Pokud vás zajímají konkrétní výplaty, tak za 5 lvů vyhrajete 300 mincí, za 4 lvy získáte 250 mincí a pokud na válcích zobrazíte tři lvy, tak si přičtete na účet 200 mincí. Za nosorožce nebo zebru také získáte podobně vysoké výhry, ale král džungle je zkrátka tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu. Snadnější výhry vám ale přinese scatter symbol, za který budete inkasovat nehledě na tom, kde se tento symbol nachází. Navíc je scatter symbole také velmi štědrý. Pokud je vaší sázkou například 40 mincí, tak za 5 scatter symbolů vyhrajete 800 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti