Menu

Monte Carlo Jewels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Monte Carlo Jewels

Monte Carlo Jewels Automat Online ZdarmaUbránit se lákadlu, které představují nádherně třpytící se šperky a diamanty, je naprosto nemožné, a právě proto se tento výherní automat, Monte Carlo Jewels, stal opravdovým hitem.

Tento výherní automat obsahuje 20 výherních linií a zahrát si můžete také dvě bonusové hry, díky kterým je celý herní zážitek velmi vzrušující.

Monte Carlo Jewels Automat Online Zdarma

 

Jakmile otevřete tento výherní automat, budete zahaleni zlatem a diamanty. Vaším hlavním úkolem je ale dostat se do sejfů a otevřít je, abyste našli všechny poklady, které v sobě ukrývají. Na začátek si ale nejdříve nastavte hodnotu vašich sázek tak, aby vám co nejvíce vyhovovala. Vaše sázky mohou začínat již od 0,01 a dosáhnout až 2 mincí na každou výherní linii. Když aktivujete všech 20 výherních linií, tak bude vaše maximální sázka mít hodnotu 40 mincí. Sázky tohoto automatu jsou opravdu nízké, proto si ho mohou pořádně užít opravdu všichni hráči.

Herní symboly

V tomto výherním automatu si můžete nastavit mimo hodnoty sázek i počet aktivních výherních linií. K dispozici jsou zde také rychlé volby pro aktivaci hraní s maximální sázkou nebo automatické hry, které vám umožní rychlý začátek hraní bez složitého nastavování.

Všechny symboly tohoto výherního automatu jsou vytvořeny ve stylu vintage. Jednotlivé válce mají navíc rozdílný počet symbolů, a tvoří tak na herní obrazovce jakoby diamant. Přítomny jsou i symboly hracích karet. Mezi ostatní symboly patří diamanty, zlaté hodinky, rubíny, safíry a další.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti