Menu

Taco Brothers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Taco Brothers

Automat Taco Brothers Online ZdarmaTento výherní automat zdarma vypráví příběh o třech bratrech. Jejich jména jsou Paso, Pepe a Pico a jejich úkolem je porazit zlověstného kapitána Diaze. Celý tento příběh příliš smyslu nedává, ale dohromady nabízí bizarně vypadající pestrobarevný video automat se spoustou zábavy.

Výherní automat Taco Brothers má 5 válců s 243 výherními liniemi a je situován do nádherného mexického městečka Santa Maria. Je právě zima a sněží, což zde funguje naprosto neodolatelně. Pokud v tomto výherním automatu zdarma vsadíte ty správné sázky, tak vaše šance na získání závratně vysokých výher dokáží změnit naprosto celou hru. Výherní automat Taco Brothers pocházející z dílny vývojářské společnosti ELK Studios tak nesmí chybět na vašem seznamu, protože zde byla odvedena vysoce kvalitní práce. A co víc by mohlo překonat vaše vysoké šance na získání té nejvyšší výhry, kterou máte prakticky na dosah ruky?

Automat Taco Brothers Online Zdarma

V tomto výherním automatu žijí vesničané šťastně s dostatkem jídla na každý den, až do chvíle, kdy se objeví zlovolný kapitán Diaz a všechno jídlo a peníze těmto nevinným obyvatelům ukradne. Vše tak záleží na bratrech, kteří se snaží dostat k místu, kde Diaz všechny své poklady ukrývá pomocí tajného tunelu z bonusové hry. Pomoc mohou získat i od krásné Diazovi dcery. Celý tento výherní automat zdarma se vyznačuje nádhernou a bezchybnou grafikou a skvělým průběhem hry, u kterého se jistě nudit nebudete. Ne vždy vám budou padat ty nejvyšší výhry, ale když se tak stane, tak to opravdu bude stát za to.

 

No comments

Napsat komentář