Menu

Taco Brothers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Taco Brothers

Automat Taco Brothers Online ZdarmaTento výherní automat zdarma vypráví příběh o třech bratrech. Jejich jména jsou Paso, Pepe a Pico a jejich úkolem je porazit zlověstného kapitána Diaze. Celý tento příběh příliš smyslu nedává, ale dohromady nabízí bizarně vypadající pestrobarevný video automat se spoustou zábavy.

Výherní automat Taco Brothers má 5 válců s 243 výherními liniemi a je situován do nádherného mexického městečka Santa Maria. Je právě zima a sněží, což zde funguje naprosto neodolatelně. Pokud v tomto výherním automatu zdarma vsadíte ty správné sázky, tak vaše šance na získání závratně vysokých výher dokáží změnit naprosto celou hru. Výherní automat Taco Brothers pocházející z dílny vývojářské společnosti ELK Studios tak nesmí chybět na vašem seznamu, protože zde byla odvedena vysoce kvalitní práce. A co víc by mohlo překonat vaše vysoké šance na získání té nejvyšší výhry, kterou máte prakticky na dosah ruky?

Automat Taco Brothers Online Zdarma

V tomto výherním automatu žijí vesničané šťastně s dostatkem jídla na každý den, až do chvíle, kdy se objeví zlovolný kapitán Diaz a všechno jídlo a peníze těmto nevinným obyvatelům ukradne. Vše tak záleží na bratrech, kteří se snaží dostat k místu, kde Diaz všechny své poklady ukrývá pomocí tajného tunelu z bonusové hry. Pomoc mohou získat i od krásné Diazovi dcery. Celý tento výherní automat zdarma se vyznačuje nádhernou a bezchybnou grafikou a skvělým průběhem hry, u kterého se jistě nudit nebudete. Ne vždy vám budou padat ty nejvyšší výhry, ale když se tak stane, tak to opravdu bude stát za to.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti