Menu

Poltava

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Poltava

Výherní Automat Poltava Online ZdarmaVýherní automat Poltava je automatovou hrou, do které se prolíná trocha historie. Vypráví totiž o roce 1709, kdy byla švédská armáda poražena vojsky Petra Velikého. V této bitvě byla ztracena spousta životů a výsledek této války přinesl velmi dramatické změny. V tomto válečně laděném výherním automatu zdarma očekávejte méně výher, které ale mají poměrně vysokou hodnotu.

Téma automatu je naprosto jedinečné a celá hra vás jednoduše strhne. Hra je navíc určena naprosto všem hráčům, kteří se při hraní automatu Poltava rozhodně nebudou nudit. Tak na nic nečekejte a vyzkoušejte si tento automat bohatý na inovativní vizuální efekty, který vám nabízí opravdu nádherné výhry. Nechte za vás mluvit paní Štěstěnu a využijte této skvělé nabídky od vývojářské společnosti ELK Studios, která rozhodně vypadá velmi slibně.

Výherní Automat Poltava Online Zdarma

 

Ve výherním automatu Poltava narazíte na majestátní herní symboly, které jsou rozmístěny na všech pěti válcích se čtyřmi řádky a 40 výherními liniemi. Pokud se na jednom válci zobrazí 4 symboly kavalerie, lukostřelců nebo pěších vojáků, tak hráči získají symboly z levého válce a jeden re-spin zdarma. Cílem, který se výherní automat Poltava snaží dosáhnout, je přemístit všechny symboly z levé strany válců postupně na všechny válce směrem vpravo. Při re-spinech zdarma na vás pak budou čekat úžasné výhry. Tato bonusová funkce tak výhernímu automatu Poltava dodává na intenzitě. Automat jinak nabízí středně až vysoce variabilní výhry, které hráčům zajistí občasné velmi vysoké výhry. Automat si užijete ještě více, pokud jste zároveň fanoušky historických bitev a máte skvělý smysl pro hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti