Menu

Top Trumps Celebs

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Top Trumps Celebs

Top Trumps Celebs Automat Online ZdarmaVýherní automat Top Trump Celebs je pro vás k dispozici na všech platformách společnosti Playtech, ale ostatním dostupným online výherním automatům se příliš nepodobá. Jedná se o zvláštní spojení klasického výherního automatu s online hrami a s tématem slavných osobností.

Top Trumps Celebs Automat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zabírají válce téměř celou herní obrazovku, což se ale odráží i na jednotlivých symbolech, které jsou zpracované velmi detailně. Jsou zde i symboly čísel a písmen, které byly s tématem automatu sladěny a dodávají mu potřebný šmrnc.

Herní plocha tohoto výherního automatu je čistá a velmi dobře zorganizovaná. Hlavní slovo zde mají hráči. Ovládací panel je umístěn na spodní stranu obrazovky, a k dispozici je i displej, na kterém je uvedena aktuální výhra, celková sázka, sázka na výherní linii i počet aktivních výherních linií. Válce je možné roztočit tlačítkem Spin.

Herní symboly

Co je na tomto výherním automatu tak zvláštního? Nabízí vám možnost vybrat si symboly, se kterými chcete hrát. Stiskněte tlačítko Info a zobrazí se před vámi celebrity a hodnota výher, které za dané symboly můžete vyhrát. Můžete si vybrat mezi hvězdami, jako je Kate Moss, Sean Connery, Britney Spears, Johnny Depp, Madona, Will Smith, Brad Pitt, Elvis Presley, Liz Harley, Beyonce nebo Nicolas Cage. Z vámi vybraných symbolů také můžete zvolit jeden, který bude wild symbolem.

Tento výherní automat obsahuje také scatter symbol. Za tři tyto symboly zobrazené kdekoli na válcích aktivujete spiny zdarma, při kterých bude aktivní wild symbol i násobitel výher. Všechny vaše výhry získané při spinech zdarma budou vynásobeny 4x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti