Menu

Spin or Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Spin or Reels

Spin or Reels Automat Online ZdarmaSpin or Reels je pětiválcový výherní automat s 20 výherními liniemi, který vytvořila vývojářská společnost iSoftbet. Tento výherní automat může vypadat jako starší automat se spoustou ovoce, sedmiček a zvonů. Válce jsou černočerné a jsou umístěny na královsky modré pozadí, což tvoří nádherně klasické téma. Spin or Reels si můžete zahrát zdarma nebo můžete navštívit jedno z kasin společnosti iSoftbet a zahrát si za reálné peníze. Než se však dáte do roztáčení válců, musíte si nastavit vaši sázku.

Spin or Reels Automat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu si můžete nastavit počet výherních linií i hodnotu mincí. Kliknutím na tlačítko Auto Spin se válce začnou točit automaticky bez zastavení po předem nastavený počet her. Kliknutím na tlačítko Spin roztočíte válce pouze jednou. Hodnotu mincí si můžete nastavit v rozsahu od 0,01 do 1. Také si můžete zvolit jeden z pěti úrovní sázek. Možné výhry se pohybují od 0,20 kreditů až po závratných 10 000. Jakákoli sázka, která má hodnotu 60 mincí a výše vám uvolní extra spiny na bonusovém kole štěstí. Za zobrazení tří symbolů loga automatu získáte 1-3 zatočení na kole štěstí. Logo automatu je zároveň tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu. Za pět těchto symbolů na jedné výherní linii získáte 25 000 mincí. Dále hra obsahuje náhodné speciální bonusy a spiny na kole štěstí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti