Menu

Slammin´7s

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Slammin´7s

Hrací Automat Slammin´7s Online ZdarmaHledáte výherní automat, ve kterém budete mít velkou pravděpodobnost výhry hlavní ceny? Pak je výherní automat Slammin’ 7 tím pravým pro vás. S tímto výherním automatem od společnosti iSoftBet můžete snadno dosáhnout až na vrchol. Automat má inovativní design a vysoké šance na získání výher, což dohromady tvoří skvělý online automat. V tomto výherním automatu na vás nečekají žádné komplikace, jedná se o velmi jednoduchou hru. Jakmile se pustíte do hraní, tak se nebudete moci odtrhnout, Tento výherní automat vám nabízí svěží a nový vzhled s naprosto odlišným průběhem hry.

Hrací Automat Slammin´7s Online Zdarma

 

Místo standardního rozložení hrací plochy o velikosti 5×3 je hrací pole tohoto automatu ve formě šestiúhelníku. K tomu se navíc jednotlivé symboly netočí na válcích dokola, ale náhodně se na hracím poli přeměňují. Podobá se to spíše házení než rychlému točení a rozhodně je to zábavnější podívaná. Samotné symboly ale nejsou žádnou novinkou. Narazíte zde na bary a sedmičky a orientace mezi symboly pro vás bude rozhodně jednodušší. Na pozadí vás celou hrou budou doprovázet popové tóny, které jsou velmi chytlavé.
Násobitelé v tomto výherním automatu rostou automaticky s počtem výherních linií, dodatečné symboly se ale nenásobí. Místo toho k výhře přidávají určitý počet mincí navíc. Získat můžete také 5 re-spinů, které vás nebudou stát ani haléř. Když pak během re-spinů získáte výhru, tak bude zdvojnásobena. Pro hráče hledající vyšší výhry je tento výherní automat naprosto perfektní. Za některé výherní kombinace můžete získat až 25 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti