Menu

Hansel and Grettel: Witch Hunters

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hansel and Grettel: Witch Hunters

Automat Hansel and Grettel: Witch Hunters Online ZdarmaJeníček a Mařenka jsou postavy ze známé pohádky od bratří Grimmů. Společnost iSoftbet ale tyto postavy přeměnila na hlavní hrdiny nevšední automatové hry. Tento výherní automat zdarma můžeme rozhodně doporučit milovníkům her se středověkým nádechem. Automat obsahuje 5 válců a celkem má 15 různých symbolů. Vsadit si můžete na všech deset výherních linií. Sázky na každou linii jsou při tom stejné. Počet vsazených mincí se může pohybovat od 1 do 10 a každá mince může mít hodnotu 0,01, 0,02, 0,05, 0,10, 0,20 a 0,50. Celkové sázky se tak pohybují od 10 centů až do 50 dolarů.

Automat Hansel and Grettel: Witch Hunters Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma se setkáte se základními herními symboly, spoustou speciálních prvků a spiny zdarma. Spiny zdarma mají přitom velmi pokročilé funkce. Základní hrací symboly mohou na aktivních výherních liniích tvořit výherní kombinace. Výherní kombinace jsou v podstatě řetězce ze stejných symbolů, které jsou umístěny na sousedních válcích. Každá výherní kombinace začíná na prvním válci vlevo a je tvořena alespoň dvěma nebo třemi stejnými symboly. Když jedna výherní kombinace obsahuje více jak minimální počet výherních symbolů, bude vám vyplacena pouze výhra za tu nejdelší kombinaci. Výhra se pak odvíjí od vaší sázky, která je vynásobena speciálním indexem dané kombinace, který se pohybuje od 5 do 3000. Všechny výhry se sčítají a celková výhra je připsána na váš účet na konci každého kola.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti