Menu

Spooky Family

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Spooky Family

Automat Spooky Family Online ZdarmaAsi všichni máme představu o tom, kdo to byl Adamsova rodina, ale setkali jste se už i s výherním automatem na toto téma? Pokud ne, tak společnost iSoftbet právě představila výherní automat zdarma, které vypráví o podivné Adamsově rodině. A věřte mi, když říkám, že tento výherní automat je opravdu strašidelný. Automat si můžete zahrát s 1, 5, 10 nebo 20 aktivními výherními liniemi. Maximální možná výhra činí 10 000násobek vaší sázky a hodnota všech výher je vždy vynásobena indexem dané výherní linie.

Automat Spooky Family Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma má pro vás opravdu skvělé nabídky. Máte například možnost si hru nastavit tak, aby vám co nejvíce vyhovovala. Stejně jako i u ostatních výherních automatů společnosti iSoftbet byste si nejdříve měli nastavit vaše sázky. Tlačítkem line bet nastavíte počet aktivních výherních linií. Tlačítka spin a auto spin pak slouží k roztočení válců. To druhé tlačítko roztočí válce bez zastavení a první tlačítko roztočí válce pouze jednou. Po každém kole s výhrou si budete moci vybrat mezi možnostmi Double a Quit, které indikují, zda chcete pokračovat a zahrát si bonusovou hazardní hru. Tlačítko Max Bet slouží jako rychlá volba pro hraní s maximální sázkou. Scatter symbolem této automatové hry je černo bílý obrazec ve formě víru. Scatter výherní kombinace vám přinesou až 25x hodnotu vaší sázky. Tento výherní automat vám může vyplatit až 10 000 mincí a bez pochyby se jedná o jednu z těch nejzábavnějších automatových her na trhu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti