Menu

Super Fast Hot Hot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Super Fast Hot Hot

Hrací Automat Super Fast Hot Hot Online ZdarmaTento výherní automat zdarma je spíše tradiční záležitostí. Narazíte zde na velké množství ovocných symbolů, které zahrnují citróny, melouny, třešně a hrozny. Celá hra působí opravdu zaneprázdněným dojmem. Okolí hrací plochy je totiž zaplněno pravidly hry s ohnivým názvem. Symboly se zde zobrazují naprosto stejně, jako ve všech ostatních klasických automatech. Jediným rozdílem je černé pozadí, které je zde použito na místo klasického bílého. Tento výherní automat je ale také rychlejší než ostatní automaty. Na pěti válcích zde máte k dispozici 25 výherních linií, ale můžete klidně hrát i s nižším počtem. Další nastavení zahrnuje hodnotu vsazených mincí a počet vsazených mincí na výherní linii. Jejich násobek vám pak dá hodnotu celkové sázky. Výhry zde získáte za tvoření výherních kombinací z minimálně tří stejných symbolů. Symboly se při tom musí nacházet na sousedních válcích počínaje válcem nejvíce vlevo. Symbol diamantu je výjimkou, protože vám vyplatí výhry už za spojení pouze dvou symbolů. Zároveň se jedná o jeden z těch nejhodnotnějších herních symbolů spolu s melounem, hrozny, citróny a banány.

Hrací Automat Super Fast Hot Hot Online Zdarma

 

Když se na válcích tohoto výherního automatu zdarma objeví dva symboly diamantů, aktivujete dva re-spiny zdarma. Během těchto re-spinů se diamanty změní na wild symboly, které mohou nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolu. Scatter symbol je vaším klíčem ke spinům zdarma. Stačí zobrazit tři a více scatterů kdekoli na válcích. Vyhrát můžete 10 spinů zdarma, ve kterých budou hrát tu nejhlavnější roli opět wild symboly. Každá výhra s jedním wild symbolem bude zdvojnásobena. Každá výhra získaná pomocí dvou wild symbolů bude vynásobena 4x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti