Menu

Insects 18+

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Insects 18+

Výherní Automat Insects 18+ Online ZdarmaVýherní automat Insects 18+ je hrou založenou na šíleném tématu, které vás pouze a jenom rozesměje. Tento výherní automat je o broucích, kteří hrají v kasinu, dívají se na striptýz a popíjejí alkohol. Automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Nejenže si tento výherní automat zamilujete, ale získáte navíc i spoustu šancí na výhru neuvěřitelných peněžních částek.

Výherní Automat Insects 18+ Online Zdarma

Abyste ve výherním automatu Insects 18+ vyhráli, musíte na aktivních výherních liniích spojovat stejné symboly. Výherní kombinace musí vždy začínat na válci nejvíce vlevo. Navíc jsou k dispozici dva speciální brouci, které vaše výhry ještě vylepší.

Zaměřte se na speciální brouky

Prvním speciálním symbolem je brouk gangster, který může tvořit výherní kombinace, ale také nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo symbolu policejního brouka. Za 5 gangster brouků vyhrajete tu nejvyšší nabízenou cenu. Brouk policajt vám přinese bonusovou hru. Při získání minimálně tří těchto brouků kdekoli na válcích získáte možnost zahrát si spiny zdarma.

Neuvěřitelný a skvěle barevný design těchto brouků hráče určitě rozesměje. Jedná se ale také o hru, která prostě stojí za to.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti