Menu

Robbie Jones

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Robbie Jones

Robbie Jones Automat Online ZdarmaVýherní automat Robbie Jones and the Heart of the Nile byl inspirovaný příběhy o Indiana Jonesovi, který je zde zastoupen Robbie Jonesem. Tento automat online je ale akční zábavou pouze pro dospělé. Po spuštění automatu uvidíte Robbieho Jonese, který sedí v letadle. Letadlo má nicméně nehodu a spadne. Robbieho protějšek, Mary, je unesena spolu se spoustou drahokamů. Pomozte Robbiemu Mary osvobodit a získáte až 99 000 mincí. Mimo toho je ve hře i spousta explozivních funkcí, náhodných wild symbolů, spinů zdarma a násobných výher.

Robbie Jones Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích a 99 výherních liniích. Pod válci se nachází ovládací panel, ve kterém je možné ještě před začátkem hraní nastavit sázky v rozmezí od 0,50 až do 250,00.

Tento výherní automat je určen pro všechny fanoušky klasických komiksových hrdinů a vypadá opravdu jako vytržený z jednoho z nich. Před vámi se zobrazí animované symboly s velmi kvalitním grafickým zpracováním. Válce jsou rozděleny na 15 samostatných dílků a na každém z nich je jiný symbol vyjadřující tento napínavý příběh. Za válci se nachází blankytně modrá obloha s několika obláčky, řeka s křišťálově čistou vodou, pyramidy apod.

Herní symboly

V tomto automatu bude Robbie Jones cestovat až do Egypta a vy ho můžete doprovodit. Jednotlivé symboly představují letadlo, řeku, krokodýly, dřevěné nářadí, krabici s výbušninou, vojáky, pistole, rubíny a motorové čluny. Mimo těchto symbolů na vás bude čekat také Robbie Jones a Baron Strudel.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti