Menu

Cats Royal

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Cats Royal

Cats Royal Automat Online ZdarmaMáte-li rádi kočkovité šelmy, pak si zamilujete i tuto hru. Tento výherní automat zdarma od společnosti EGT obsahuje namísto hracích symbolů lvy, tygry, gepardy a další kočkovité šelmy. Použitá grafika je na opravdu vysoké úrovni, takže jednotlivá zvířata vypadají jako živá. Pozadím této majestátné hry je savana a máte tak jedinečnou šanci nahlédnout do této divoké přírody. Samotná hra postupuje velmi svižně a získání výher není ničím složitým. Tento online výherní automat si oblíbila již velká spousta hráčů z celého světa.

Cats Royal Automat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu narazíte na různé symboly, které jsou velmi důležité. Například je zde wild symbol, který je zároveň násobitelem výher. Když se vám podaří zobrazit tento symbol na pátém válci, vyhrajete náhodného násobitele. Bonusy a násobitele lze získat také během spinů zdarma a nabízené jackpoty jsou naprosto úžasné. Výhry pak obdržíte za výherní linie vytvořené spojením 2 až 5 stejných symbolů a za každou kočkovitou šelmu na vás čeká jiná výše výplaty. Tento výherní automat je díky svým bonusům a vysokým jackpotům velmi zajímavou a pro hráče i velmi vzrušující hrou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti