Menu

Fruit Bonanza

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruit Bonanza

Výherní Automat Fruit Bonanza Online ZdarmaMáte-li rádi jednoduché výherní automaty, tak Fruit Bonanza od Play’N’Go je skvělým příkladem video automatu imitujícího ty klasické mechanické. Téma hry je zábavné a na válcích se zobrazuje ovoce (už dlouho jsem si nezahrál výherní automat se symbolem ananasu) a čtyřlístek. Hra obsahuje čtyři jackpoty, včetně super jackpotu, který může narůst do opravdu vysokých částek (záleží to na vašem kasinu). Podle mě je tento výherní automat rozhodně něčím víc než jen nostalgickou mechanickou hrou a i bez průkopnických bonusových her a jiných herních funkcí, které obsahují jiné výherní automaty, se jedná o velmi zábavnou a hratelnou hru.

Výherní Automat Fruit Bonanza Online Zdarma

 

Play’N’Go při znovuoživení starých mechanických her odvedlo opravdu skvělou práci. To zahrnuje také zakřivení válců, klikání nebo spíš malé bouchání při jejich zastavování a dokonce i stín padající na vršek válců. Stínování a barevnost samotných symbolů také dotváří pocit z mechanického automatu. Na druhou stranu je tu veselá elektronická hudba, která je spíše otravná. Naštěstí je spuštěna pouze při točení válců. Pokud se vám podaří vytočit si na prvním válci symbol košíku s ovocem (který obsahuje jackpot), tak se vám ostatní válce začnou točit rychleji a hudba začne hrát o oktávu výš.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti